Promuj to ogłoszenie

poszukujemy kelnera-barmana

Data dodania: 2019-03-22 13:30:53ID: 3303

660Pokaż numerkadry@uzdrowisko-wysowa.pl

Rekrutacja na stanowisko Kelner/ka - Barman/ka

Miejsce pracy: Wysowa-Zdrój - kawiarnia w Ośrodku Uzdrowiskowym Biawena

Wymagania formalne ? czego oczekujemy:
? Wykształcenia średniego
? Otwartości i komunikatywności
? Poczucia odpowiedzialności, dobrej organizacji pracy własnej, skrupulatności
? Gotowości do współpracy w zespole
? Dyspozycyjności
? Miłej aparycji i wysokiej kultury osobistej
? Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (gastronomia, bar, restauracja)
? Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
? Kursy specjalistyczne będą dodatkowym atutem.
Główne zadania:
? Obsługa klientów i realizacja zamówień
? Dbałość o pozytywny wizerunek kawiarni, porządek w lokalu i odpowiedni wystrój
? Dbanie o czystość zastawy i sztućców
? Nakrywanie do stołu, nadzór nad jakością podawanych potraw i natychmiastowe usuwanie niepotrzebnych naczyń ze stołów
? Dbałość o wysoki standard obsługi klienta
? Bieżąca kontrola jakości produktów
? Dbanie o odpowiednie zaopatrzenie lokalu we wszystkie niezbędne produkty oraz nadzór nad ich odpowiednim magazynowaniem,
? Dbanie o zaplecze gospodarcze i przygotowanie miejsca pracy
? Przyjmowanie płatności od klientów oraz odpowiedzialność za finanse lokalu
? Współtworzenie i promowanie oferty produktowej i usługowej kawiarni
Oferujemy:
? Umowa zlecenia
? Wynagrodzenie oparte o stawkę godzinową oraz dodatkowy procent od obrotu kawiarni
? Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
? Możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres kadry@uzdrowisko-wysowa.pl. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o umieszczenie na CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".