Zamknij
REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

Drukarnia zatrudni Grafika komputerowego

Data dodania: 2019-01-28 10:24:38ID: 2991

134Pokaż numerBIURO@DRUKARNIAJASLO.PL

Drukarnia ,,Jasło'' Kosiba sp.j. poszukuje pracownika na stanowisko:
GRAFIK KOMPUTEROWY

Opis stanowiska:
-przygotowanie materiałów do druku offsetowego (impozycja, spady itp.)
-sprawdzanie poprawności przygotowania plików do druku
-obsługa naświetlarki CTP do offsetowych form drukowych

Wymagania:
-bardzo dobra znajomość pakietu adobe (Illustrator, Photoshop)
-bardzo dobra znajomość pakietu corel
-odpowiedzialność, zaangażowanie

Dodatkowe atuty:
-doświadczenie na stanowisku grafika CTP
-dokładność i dobra organizacja pracy
-znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
-możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje prosimy składać osobiście w siedzibie Spółki ul. Adama Mickiewicza 158, 38-200 Jasło lub przesyłając na adres biuro@drukarniajaslo.pl
Wszystkich informacji udzielamy pod numerem telefonu 134462651 w godzinach od 7 do 15.

Dokumenty powinny zawierać klauzulę:
Stosowanie do art. 6 pkt.1 lit. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Drukarnię ,,Jasło'' Kosiba sp.j. ul. Mickiewicza 158, 38-200 Jasło, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Drukarnię ,,Jasło'' Kosiba sp.j. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Zgoda na przetwarzanie danych dotyczy informacji niewymienionych w przepisach prawa pracy.


Administratorem danych osobowych jest Drukarnia ,,Jasło'' Kosiba sp.j. ul. Mickiewicza 158, 38-200 Jasło zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. 1974 nr 24 poz. 141) jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody, CV/listy motywacyjne bez takiej zgody nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji do momentu jej zakończenia, cofnięcia zgody lub zostaną wykorzystane podczas przyszłych rekrutacji, jeśli zostanie wyrażona zgoda. Pan/i dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą wykorzystywane do profilowania ani przekazywane do Państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowanie, usunięcie lub ograniczenie przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO).


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone