Promuj to ogłoszenie

Młodszy Inżynier Spawalnik Rockfin Sp z o.o.

Data dodania: 2022-07-21 16:45:14ID: 9346

604Pokaż numer[email protected]

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Siemens, MAN, MHPS, FLSmidth.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy Inżynier Spawalnik
Miejsce pracy: Gorlice, ul.Chopina 54

Opis stanowiska:
• Przygotowywanie technologii spawania konstrukcji i urządzeń ciśnieniowych
• Nadzór nad przebiegiem procesu spawania
• Kontrola wizualna spoin i sprawdzanie konstrukcji
• Przygotowywanie dokumentacji spawalniczej
Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Znajomość zagadnień technicznych związanych ze spawalnictwem i materiałoznawstwem
• Znajomość programów pakietu MS Office

Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkującym konstrukcje stalowe lub urządzenia ciśnieniowe
• Uprawnienia IWE, VT2

Oferujemy:
• Pracę w stabilnej firmie z ponad 30-letnią tradycją na rynku polskim i zagranicznym.
• Możliwość współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry.
• Zaplanowany system wdrożenia nowego pracownika.
• Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy.
• Atrakcyjny system premiowy – premie kwartalne oraz roczna.
• Prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed.
• Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych.
• Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% wartości.
• Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Akademii Rockfin.
• Program Rekomendacji Pracowników – możesz otrzymać nagrody pieniężne za polecanie pracowników (do 2 tys. zł brutto).
• Dofinansowanie do karty MultiSport.
• Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki.
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach.
• Elastyczne godziny pracy- możliwość przyjścia do pracy od 7:00 do 9:00.
• Możliwość pracy w systemie Home Office kilka dni w miesiącu.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres [email protected] z wpisaną w tytule nazwą stanowiska. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.