Promuj to ogłoszenie

Inżynier Elektryk Automatyk Rockfin Sp. zo.o

Data dodania: 2022-05-24 20:31:16ID: 9198

604Pokaż numer[email protected]

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.
Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Burckhardt Compression, FLSmidth, GE, Kawasaki, MAN Energy Solutions, Mitsubishi Power, Siemens oraz Wartsila.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy Inżynier Elektryk Automatyk/ Młodszy Inżynier AKPiA
Miejsce pracy: Gorlice, woj. małopolskie

Opis stanowiska:

• Projektowanie układów elektrycznych oraz układów automatyki maszyn i urządzeń oraz aparatury kontrolno-pomiarowej.
• Przygotowywanie dokumentacji technicznej dotyczącej układów elektrycznych oraz układów automatyki przemysłowej w tym:
o schematów elektrycznych,
o rysunków szaf sterowniczych, skrzynek zaciskowych,
o wykazów elementów do zamówienia.
• Opracowywanie algorytmów sterowania, tworzenie i wdrażanie aplikacji w sterownikach PLC oraz panelach HMI.
• Udzielanie wsparcia technicznego podczas budowy, montażu i testów maszyn i urządzeń.
• Diagnozowanie i dokonywanie zmian w zaprojektowanych systemach elektrycznych oraz wykonywanie zmian parametrów pracy sterowników i oprogramowania maszyn i urządzeń w okresie gwarancyjnym.
• Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Automatyka, Elektrotechnika itp.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
• Kreatywność i komunikatywność.
• Zaangażowanie i dobra organizacja pracy.

Mile widziane:
• Wiedza z zakresu stref zagrożonych wybuchem (ATEX).
• Ogólna znajomość urządzeń kontrolno-pomiarowych (przetworniki, presostaty, regulatory).
• Znajomość środowiska Eplan.
• Znajomość środowiska STEP7, WinCC.
• Świadectwo kwalifikacyjne E1 (SEP).

Oferujemy:
• Pracę w stabilnej firmie z ponad 30-letnią tradycją na rynku polskim i zagranicznym.
• Możliwość współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry.
• Zaplanowany system wdrożenia nowego pracownika.
• Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy.
• Atrakcyjny system premiowy – premie kwartalne oraz roczna.
• Prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed.
• Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych.
• Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% wartości.
• Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Akademii Rockfin.
• Program Rekomendacji Pracowników – możesz otrzymać nagrody pieniężne za polecanie pracowników (do 2 tys. zł brutto).
• Dofinansowanie do karty MultiSport.
• Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki.
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach.
• Elastyczne godziny pracy- możliwość przyjścia do pracy od 7:00 do 9:00.
• Możliwość pracy w systemie Home Office kilka dni w miesiącu.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres [email protected] z wpisaną w tytule nazwą stanowiska. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.