Zamknij
REKLAMA

Radio Maryja uczy "jak być dobrą żoną w sypialni". Przekonuje również, że...

18:15, 20.07.2021 | Źródło: Wirtualna Polska
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixabay.com/pl/
REKLAMA

Radio Maryja podczas jednej ze swoich audycji poruszała wątek edukacji seksualnej i współżycia w małżeństwie. Audycji w toruńskiej rozgłośni wywołała burzę w Internecie.

O głośnej audycja Radia Maryja napisał portal Wirtualna Polska. 

Program prowadzili Danuta i Piotr Sobolowie. Sobolowie od lat są związani z katolickim wychowaniem seksualnym. W swojej audycji edukowali małżeństwa. 

W trakcie audycji poruszono temat antykoncepcji, "jedności małżeńskiej" czy obowiązków, jakie ciążą na mężu i żonie. Toruńska rozgłośnia udzielała również rad "jak być dobrą żoną w sypialni".

Padło tam kilka kontrowersyjnych tez. 

- Żona nie może uważać swojego męża za agresora, czy potencjalnego gwałciciela. Ma on prawo (mąż - przyp. red.) domagania się od żony współżycia seksualnego - czytamy na portalu Wirtualna Polska. 

Prowadzący przekazali, że sypialnia jest "jednym z ołtarzy", kobieta zaś to "sanktuarium życia". Mówili również o życiu w trójkącie, czyli życiu dwojga małżonków z Bogiem. 

- Kochani małżonkowie, kiedy zamykamy drzwi sypialni Duch Święty z niej nie wychodzi - cytuje słowa, które padły na antenie radia Wirtualna Polska.

Przekonywano także, że "trudny małżonek to prawdziwy dar od Pana Boga i ogromne wyróżnienie". Zdaniem prowadzących osoby żyjące z trudnym partnerem czy partnerką powinny czuć się wyróżnione. 

(Źródło: Wirtualna Polska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

NN

11 5

I dobrze piszą. Większość ludzi nie odróżnia trudy życia od znęcania się. Dla większości księżniczek wszystko jest przemocą i znęcaniem się. Każda chciała by mieć kasiastego męża wysportowanego,przystojnego ogólnie modela z dużą ilością czasu który nic nie oczekuje od niej niż tylko jej obecności i wszystko daje na tacy. Nawet za nią iść się wysikać bo jej się wstać nie chce. Przekonałem się na sobie. Nie mogę oglądać TV z rękoma założonymi na klatce piersiowej bo jestem od razu w jej przekonaniu zły i o coś mi chodzi. Poproszenie o poprowadzenia auta zawsze awantura bo widocznie mam jakiś problem by raz na rok kobieta poprowadziła. To za grubym to za mało się zarabia a to status poleczy zły, a to nie jestem weganinem no po prostu nie ma ona czym się na fejsbuku chwalić bdo innych koleżanek. Zgadzam się z tym artykułem. Na razie omijam kobiety i traktuję jak raka z przerzutami. 14:33, 21.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

A czy to ważne...A czy to ważne...

5 4

Doczekaliśmy czasów gdzie Radio Maryja będzie uczyło swoich słuchających seksu🤣🤣🤣🤣.
15:53, 21.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JaaaJaaa

2 2

Wracamy do średniowiecza ,co za kraj ludzie obudźcie się nie dajmy się innym poniewierać ,jesteśmy wolnymi ludźmi i nikt nam nie ma prawa mówić jak mamy żyć w sypialni również 16:37, 22.07.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

A czy to ważne...A czy to ważne...

2 0

Błąd. Nie jesteśmy wolnymi ludźmi. Nie widzieliśmy nawet namiastki wolności. Przykłady? To może kilka- spróbuj na dowolnym portalu internetowym powiedzieć w sposób kulturalny PRAWDĘ, które jednakże będzie naruszała określone nurty politycznej poprawności, a potem patrz jak usuwają twój komentarz, lub Cię blokują. Przykład drugi- znajdź na swojej działce, której jesteś oficjalnym właścicielem: ropę, gaz, dowolne artefakty historyczne, a potem to zgłoś do stosownych organów. Zobaczysz że twoja własna działka nie jest jednakże twoją własnością. Po trzecie- zwróć uwagę na niektóre pomysły partii politycznych- urzędnik/polityk/sędzia/funkcjonariusz będzie decydował co ci wolno a co nie.
Nie jesteśmy wolnymi ludźmi- jesteśmy ludźmi o których bój toczy kilku handlarzy niewolników. 20:21, 22.07.2021


REKLAMA
0%