Zamknij
REKLAMA

Horoskop Numerologiczny - przyszłość zapisana w dacie urodzenia

07:42, 28.12.2020 | materiały partnera

Numerologia jest jedną z bardziej znanych metod przepowiadania przyszłości. W oparciu o tę wiedzę tworzony jest Horoskop Numerologiczny, który bardzo trafnie wskazuje, co wydarzy się w naszym życiu oraz jakie predyspozycje mamy zapisane w swojej dacie urodzenia. Cyfry i liczby otaczają nas na co dzień – w wielu dziedzinach naszego życia. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, że każda z nich ma swoją szczególną wibrację. Wibracje te istotnie wpływają na kształtowanie naszej rzeczywistości. Sprawdzając swój Horoskop Numerologiczny, możemy znacznie lepiej poznać siebie samych i zrozumieć przyczyny sytuacji, które przytrafiają się w naszym życiu. Wszystko o numerologii znajdziesz na stronie https://www.wrozbyonline.pl/eksperci/k/17/Numerologia

Czym jest Numerologia?
Najogólniej rzecz ujmując, Numerologia jest nauką o liczbach – choć to stwierdzenie nie wyczerpuje w pełni definicji tego słowa. W jego szerszym rozumieniu oznacza ono szeroką wiedzę na temat liczb z przełożeniem ich na możliwość odczytywania przyszłości. Wgłębiając się w tę naukę, możemy poznać wiele wpływów rządzących naszym życiem, zbadać cechy naszej osobowości czy też prześwietlić charakter interesującej nas osoby.

Choć początki Numerologii sięgają aż do czasów Starożytności, to prawdziwy jej rozwój przypisywany jest do czasów współczesnych. Głównymi propagatorami byli Wiliam John Warner oraz Sarah Joanna Dennis. Dzisiaj wiedza numerologiczna jest szeroko dostępna i wciąż rozwijana w świecie ezoterycznym. Z biegiem czasu mocno ewoluowała, dzięki czemu obecnie możemy wyciągnąć z niej coraz więcej przydatnych wskazówek. Zbiorem tych informacji jest Horoskop Numerologiczny, który przedstawia najważniejszą wiedzę odnośnie każdej wibracji numerycznej.

Aby dowiedzieć się więcej o sobie i swoim życiu w oparciu o Numerologię, najpierw musimy wiedzieć jaka jest nasza liczba drogi życia. Choć brzmi to bardzo zagadkowo, nie ma w tym nic skomplikowanego. Liczbę drogi życia uzyskujemy poprzez zsumowanie każdej poszczególnej cyfry w dacie urodzenia i sprowadzenie otrzymanego wyniku do cyfr od 1 do 9. Przykładowo, człowiek urodzony dnia 21.12.2020, jest wibracją 1 (2+1+1+2+2+0+2+0=10/1+0=1). Wyjątkami są liczby mistrzowkie, np. 11, 22, 33... itd., które mają wzbogaconą interpretację o dodatkowe cechy i wpływy.


Czego dowiemy się z Horoskopu Numerologicznego?
Gdy znamy już wibrację swojej daty urodzenia, możemy sprawdzić co pokazuje o nas i o naszym życiu Horoskop Numerologiczny. Klasyczny Horoskop w oparciu o Numerologię, zawiera między innymi:

  • analizę zalet i wad,

  • predyspozycje zawodowe,

  • zachowania względem innych osób,

  • życiowe wyzwania i sposoby ich realizacji,

  • ukryte talenty,

  • podświadome obawy i pragnienia,

  • ogólne tendencje i wpływy życiowe.


Możemy pokusić się również o skorzystanie z pomocy profesjonalnych Numerologów, którzy stworzą nam rozszerony, indywidualny Horoskop Numerologiczny. Specjaliści potrafią wyczytać z naszej daty urodzenia o wiele więcej ciekawych informacji, które mogą mieć realny wpływ w kształtowaniu naszej rzeczywistości. Należy pamiętać, że cała Numerologia nie ogranicza się tylko do wibracji drogi życia. To mimo wszystko tylko ogólny obraz, który nie odda w pełni całości naszych potencjałów.Poza ogólnym Horoskopem Numerologicznym obejmującym całe nasze życie, możemy znaleźć także wróżby numerologiczne na konkretne okresy czasowe. Roczny Horoskop Numerologiczny pokazuje co spotka nas w ciągu najbliższego roku w sferach miłości, pracy, finansów czy zdrowia. Warto podkreślić, że początek roku numerologicznego nie jest zbieżny z początkiem roku kalendarzowego. Nowy rok w Numerologii zaczyna się wraz z wrześniowym nowiem Księżyca.

Zawsze aktualny horoskop numerologiczny znajdziesz na https://www.wrozbyonline.pl/eksperci/k/46/Horoskop_numerologiczny

Przepis na udany związek w Horoskopie Numerologicznym
Wróżki zajmujące się Numerologią tworzą indywidualne Horoskopy Numeroligczne, w oparciu o datę urodzenia, a czasami nawet o imię i nazwisko. Każda litera ma bowiem przypisaną swoją wibrację. Taka wróżba jest zdecydowanie najbardziej precyzyjnym obrazem nas samych oraz naszego życia, w oparciu o energię liczb. Dzięki dokładnej analizie można stworzyć tak zwany Portret Numerologiczny, który zawiera cenne informacje, przydatne w wyborze odpowiedniej ścieżki zawodowej lub w doborze dopasowanego do nas partnera.

Numerologiczny Horoskop Partnerski to wróżba, z której dowiesz się, jaki partner jest Ci pisany do stworzenia szczęśliwego i stałego związku. Dzięki dopasowaniom liczbowym możesz sprawdzić, czy dana osoba spełni Twoje oczekiwania, jak będzie wyglądał Wasz związek, co Was łączy, a co dzieli. Analiza daty urodzenia odpowie na pytania z jakimi wibracjami numerologicznymi jest nam po drodze, a których lepiej unikać. Sprawdzi się to szczególnie w sferze uczuciowej, ale także przy nawiązywaniu przyjaźni czy kontaktów biznesowych.

W przypadku, gdy szukasz przepisu na sukces zawodowy – Horoskop Numerologiczny będzie nieocenioną pomocą. Przy podejmowaniu decyzji o założeniu własnej firmy, warto najpierw sprawdzić, jaka data rozpoczęcia działalności będzie dla nas najbardziej korzystna. To samo tyczy się spotkań biznesowych, które mają znaczenie przy dalszym rozwoju naszego interesu. Dzięki Numerologii możemy sprawdzić czy nazwa naszej firmy nie blokuje energii sukcesów i przypływów dużych pieniędzy.

Opracował: Wróżbita Mateusz Algiz
www.wrozbyonline.pl

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA