Zamknij

Pożyczki bez sprawdzania baz dłużników - czy to możliwe?

08:16, 12.11.2020 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 08:16, 12.11.2020

Finanse to bardzo delikatna sprawa, niezależnie, czy masz dużo, czy mało pieniędzy. Często zdarza się, że potrzebujesz gotówki natychmiast, decydujesz się na pożyczkę z zamiarem ekspresowej spłaty, jednak życie płata figle i trafiasz do bazy dłużników, która jest niczym kartoteka w policyjnym archiwum. Czy już zawsze będziesz na cenzurowanym w finansowym świecie i nigdy nie będziesz mógł wziąć pożyczki? W artykule znajdziesz odpowiedź na powyższe pytanie oraz dowiesz się, jak postarać się o pożyczkę w różnych sytuacjach życiowych.

1. Pożyczki bez sprawdzania baz dłużników są możliwe?

2. Pożyczki bez BIK - dla kogo?

3. Pożyczki bez baz dla bezrobotnych - na jakich zasadach?

Pożyczki bez sprawdzania baz dłużników są możliwe?

Jeden nieterminowo spłacony kredyt nie może być powodem do całkowitej utraty możliwości starania się o kredyty i pomoc finansową. Z tej właśnie przyczyny powstały pożyczki bez BIK, które obecnie cieszą się coraz szybciej rosnącą popularnością. Dowodem na to jest ranking pożyczek znajdujący się na stronie https://pozyczkuj.pl/ranking-pozyczek-bez-bik-chwilowki-bez-sprawdzania-baz-dluznikow/ oraz wciąż rosnąca liczna firm udzielających takich pożyczek, dostępna na stronie https://meritumbank.pl/pozyczki-bez-bik/ . Bardzo często służą do spłacania większych, poważniejszych kredytów. Pożyczki bez baz to również niezwykle wygodna opcja dla osób, które nagle potrzebują większego zastrzyku gotówki, a nie posiadają wyrobionej zdolności kredytowej i borykają się z problemem dotyczącym uzyskania kredytu.

Pożyczki bez BIK - dla kogo?

Pożyczki bez sprawdzania baz dłużników najczęściej przeznaczone są dla osób, które są zadłużone lub nie szczycą się zbyt dobrą historią kredytową. Jednak tak naprawdę z tego rodzaju kredytu może skorzystać każdy, kto:

- jest pełnoletni (ma ukończone 18 lat, choć niekiedy firmy pożyczkowe wymagają, by klient miał ukończone 21 lat),

- posiadają stałe, regularne dochody (pochodzące najczęściej z pracy wykonywanej na umowę o pracę, rzadziej na umowę o dzieło/zlecenie).

By starać się o pożyczkę, należy posiadać także ważny dokument tożsamości oraz zameldowanie w kraju.

Pożyczki dla bezrobotnych - na jakich zasadach?

Istnieją na polskim rynku firmy, które udzielają pożyczek nawet bezrobotnym. Wystarczy posiadać jakieś inne stałe źródło dochodów, np.: świadczenie emerytalne, świadczenie rentowe bądź nawet popularne w ostatnich latach świadczenie wychowawcze "500+". Należy być świadomym, że żadna firma pożyczkowa nie udzieli kredytu osobie, która nie posiada ani jednego źródła dochodu.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%