Zamknij
REKLAMA

Gdzie kupić dobrą kasę fiskalną?

09:06, 20.03.2020 | materiały partnera

Lista miejsc, w których koniecznie jest stosowanie kas fiskalnych, rośnie praktycznie z każdym rokiem, a ich wdrożenie w firmie, która dotychczas nie używała kasy, może początkowo wydawać się skomplikowane.

  1. Kto musi korzystać z kasy fiskalnej?
  2. Ile kosztuje dobra kasa fiskalna?
  3. Oferta dostawcy kas i drukarek fiskalnych

Na szczęście zawsze możesz skorzystać z pomocy specjalistów od kas fiskalnych, którzy podpowiedzą odpowiedni model i udzielą informacji na temat konfiguracji. Sprawdź, gdzie kupisz dobre kasy w atrakcyjnej cenie.

Kto musi korzystać z kasy fiskalnej?

Generalna zasada związana ze stosowaniem kas fiskalnych jest taka, że powinien ją mieć każdy podatnik, który w ramach swojej działalności sprzedaje towary lub usługi osobom fizycznym. Co więcej, kasa jest absolutnie obowiązkowa w przypadku generowania obrotów przekraczających 20 tysięcy złotych.

Ile kosztuje dobra kasa fiskalna?

Jednym z często używanych argumentów przeciwko kasom jest wysoki koszt ich wdrożenia. Nie jest to jednak prawdą, gdyż w ofercie firmy https://www.escsa.pl/Kasy_fiskalne można znaleźć modele, których ceny zaczynają się od 700 złotych netto. Musisz jednak pamiętać, że dotyczy to najtańszej kasy fiskalnej. Do tego warto zakupić drukarkę, która w wersji budżetowej kosztuje około 800 złotych netto. Przed złożeniem zamówienia skontaktuj się jednak z przedstawicielem firmy, dzięki czemu uzyskasz informacje, czy taki model sprawdzi się w twojej działalności. Może się okazać, że lepszym rozwiązaniem będzie zakup droższego modelu, co przełoży się na większą jakość wykonania oraz dodatkowe funkcje.

Oferta dostawcy kas i drukarek fiskalnych

Bogata oferta dostawcy obejmuje przede wszystkim kasy fiskalne takich producentów jak Novitus, Aclas, Incotex, Elzab oraz Posnet. Do tego dochodzą niezawodne drukarki fiskalne, serwis fiskalny, zróżnicowane oprogramowanie dla firm oraz konkretnych sektorów (między innymi dla branży hotelarskiej oraz gastronomii). Oprócz dostarczania klientom najlepszego sprzętu firma oferuje również fachowy serwis obejmujący wszystkie urządzenia z jej oferty.

Sprawdź również aktualne promocje, bo może się okazać, że ostateczny koszt wdrożenia kasy fiskalnej w twojej firmie będzie dużo niższy. Sprzedawca regularnie ogłasza nowe promocje między innymi na zestawy składające się z kas odraz drukarek fiskalnych, jak również na pojedyncze produkty. Możesz z tego skorzystać również w sytuacji, w której twoja stara kasa fiskalna odmawia posłuszeństwa, a jej naprawa nie jest opłacalna.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone