Zamknij
REKLAMA

Ciekawy gadżet na imprezę

09:06, 02.01.2020 | materiały partnera

Coraz większą uwagę przykładamy do tego, by zapewnić gościom na imprezie jak najwięcej atrakcji. Nie chodzi już tylko o to, by sala spełnia określone wymagania, jedzenie było wyśmienite, a muzyka zachęcała do pląsów na parkiecie. Wiele różnych gadżetów może sprawić, że impreza stanie się ważnym towarzyskim wydarzeniem. A pamiątki na przykład w postaci zdjęć jeszcze długo będą przypominać wesele, studniówkę czy też bal karnawałowy. Popularnością niezmiennie cieszą się fotobudki. Kraków na swoim terenie ma kilka firm, które świadczą tego typu usługi.

  1. Na pamiątkę
  2. Baw się śmiechem
  3. Zdjęcia z historią

Na pamiątkę

Zdjęcia robimy obecnie cały czas i każda mniej lub ważna chwila warta jest uwiecznienia i często od razu wrzucamy je w media społecznościowe. W ręce zawsze jest smartfon, a internet daje dostęp do różnych narzędzi. Moda na zdjęcia, dzióbki i przebieranki trwa w najlepsze, a doskonałym narzędziem w różnych sytuacjach staje się fotobudka. Kraków tę popularność wykorzystuje na licznych uroczystościach i imprezach. To dodatek, który uprawia imprezę, dają ludziom szansę na zabawę z różnych strojami i gadżetami i świetnie integruje. W praktyce więc pozostają wspomnienia i pamiątki w postaci bardzo charakterystycznych zdjęć.

Baw się śmiechem

Sama fotobudka https://everybodysmile.pl/fotobudka/co-to-jest/ swój rodowód ma w Stanach Zjednoczonych na początku poprzedniego wieku. Nie chodziło wówczas o zabawę i kreatywność, a jedynie o to, by szybko, tanio i samodzielnie móc zrobić sobie zdjęcia do dokumentów. Wynalazek emigranta Syberii bardzo szybko stał się ikoną popkultury, a kultowy pasek z serią fotografii pokazywał już nie tylko formalne zdjęcia. Przyciągała również cena. Za ćwierć dolara niemalże natychmiast otrzymywało się dobrej jakości fotografie. Budki na Broadway'u przyciągały więc tłumy i szybko stały się wizytówką swojej epoki. Oczywiście na tę popularność wpłynęło również to, że pojawiały się w filmach, a później w teledyskach. Fotobudki zarobiły miliony i dziś królują na weselach i innych imprezach.

Zdjęcia z historią

Fotobudki Kraków wykorzystuje zarówno na imprezach masowych, jak i tych prywatnych. Atrakcyjne są ceny https://everybodysmile.pl/fotobudka/cennik/,  a także pewna mobilność oraz możliwości. Te przekonują nawet bardzo konserwatywnych gości. Sam pomysł, by robić sobie zdjęcia w czasie zabawy i z wykorzystaniem przebrań nie jest nowy, ale w dobie fotografii cyfrowej ten cienki pasek z wydrukowanymi zdjęciami daje okazję do zabawy. Poza tym z nich można tworzyć animacje, zamieścić je na swoich stronach w mediach społecznościowych  i podzielić się najlepszymi chwilami imprezy z całym światem.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone