Zamknij
REKLAMA

Odświeżacz powietrza do obiektów użytku publicznego - prosty sposób na zwiększenie komfortu w pracy

07:55, 29.10.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Obiekty użytku publicznego to miejsca, w których przebywa wiele osób. Wśród nich są nie tylko pracownicy, ale również klienci, interesanci. Wraz z upływem czasu w pomieszczeniu może utrzymywać się nieprzyjemny zaduch oraz zapach. Rozwiązanie tego problemu znajduje się na wyciągnięcie ręki, a jest nim odpowiedni odświeżacz powietrza.

Dlaczego warto stosować odświeżacz powietrza do obiektów użytku publicznego?

Jednym z problemów w obiektach użytku publicznego może być nieprzyjemny zapach unoszący się w powietrze. Powstaje on zazwyczaj wskutek przebywania w jednym pomieszczeniu wielu osób oraz przyjmowanie klientów lub interesantów. Jednak to nie jedyny powód! Bardzo często drażniący zapach pojawia się również w nowych biurach, a także w efekcie zmiany wyposażenia. Bez wątpienia ma to ogromny wpływ na możliwość skupienia się na obowiązkach, a co za tym idzie, zmniejsza produktywność zespołu. Ponadto może wywołać ból głowy, uczucie zmęczenia czy nawet mdłości. Dlatego też warto znaleźć na rynku odpowiedni odświeżacz powietrza, który zapewni przyjemny zapach oraz odpowiednie warunki pracy. Dodatkowo ma pozytywny wpływ na postrzeganie biura oraz pracowników przez interesantów oraz klientów. 

W przypadku dużych obiektów dobrym rozwiązaniem będą profesjonalne produkty o wysokim stopniu koncentracji. Dzięki temu wystarczy zaledwie kilka psiknięć, aby odświeżacz pozostał w powietrzu na dłużej niż standardowe produkty.

Rodzaje odświeżaczy powietrza

Na rynku można znaleźć różnego rodzaju odświeżacze powietrza. Różnią się one zarówno formą, jak i sposobem rozpylania. Wśród najpopularniejszych wymienia się produkt w postaci: sprayu, żelu, elektrycznych dozowników czy też wkładów zapachowych. Jednak część z nich nie zda egzaminu w dużym pomieszczeniu. Przyjemna woń się ulotni, a w powietrzu pozostanie jedynie uciążliwy odór. Dlatego też w przypadku obiektów użytku publicznego warto zadbać przede wszystkim o jednolity aromat oraz jego trwałość. Dobrym rozwiązaniem będzie zapach rozpylany za pomocą sprayu. Jednak dużą uwagę należy zwrócić na stopień koncentracji. Od tego zależy, czy przyjemna woń utrzyma się przez minuty czy też godziny. Przydatne informacje na temat składu odświeżaczy powietrza można znaleźć na stronie clinex.com.pl.

Duże znaczenie ma również dostosowanie się do umieszczonej na etykiecie instrukcji. Jeśli odświeżacz musi być rozpylony nie w powietrze, a na jakiś przedmiot, należy to zrobić. W innym przypadku efekt może nas nie zadowolić. 

Jak wybrać odpowiedni odświeżacz powietrza?

Podczas wyboru odświeżacza powietrza należy kierować się przede wszystkim rodzajem oraz wielkością pomieszczenia, w którym zostanie on rozpylony. Jeśli ma on znaleźć zastosowanie w biurze, wówczas nie powinien być zbyt intensywny. Warto również zrobić ankietę wśród pracowników dotyczącą ich preferencji. W przypadku pozostałych pomieszczeń należy wybrać neutralny, ale skuteczny zapach. Więcej informacji na temat stosowania odświeżaczy w miejscu pracy można znaleźć w artykule: Odświeżacz powietrza do biura - jaki zapach sprawi, że praca będzie przyjemniejsza?

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone