Zamknij
REKLAMA

Teksty na podryw, czy też bezpieczne randki - 3 zagadnienia, które zgłębiamy w sieci

11:14, 21.10.2019 | materiały partnera

Internet jest miejscem, w którym można znaleźć wiele przydatnych informacji z rozmaitych obszarów tematycznych. Niewątpliwie jednym z często wyszukiwanych tematów jest sfera uczuciowa. Nie każdy ma na tyle śmiałości, aby otwarcie rozmawiać o swoich emocjach, a niektórzy po prostu nie mają z kim poruszać takich zagadnień. Jakie tematy wzbudzają zainteresowanie?

  1. Teksty na podryw, czyli jak znaleźć dziewczynę
  2. Friends with Benefits, a może miłość platoniczna? Różne oblicza relacji i uczuć
  3. Bezpieczne randki - jak zachować rozsądek?

Teksty na podryw, czyli jak znaleźć dziewczynę

Z pewnością wielu mężczyzn zastanawia się, w jaki sposób rozpocząć rozmowę z dziewczyną, która wpadła im w oko. Pierwszy kontakt jest bardzo ważny, ponieważ ogromnie wpływa on na ogólne wrażenie, jakie wykreujemy w związku ze swoją osobą u drugiego człowieka. Mężczyźni często poszukują takich rozwiązań jak chociażby teksty na podryw. Niejednokrotnie chcą oni znaleźć w sieci również odpowiedzi na pytanie, jak znaleźć dziewczynę. Tymczasem nie ma tutaj jednej, stuprocentowo skutecznej metody. Każdy jest bowiem inny, tak samo jak okoliczności towarzyszące mogą być naprawdę rozmaite.

Friends with Benefits, a może miłość platoniczna? Różne oblicza relacji i uczuć

Obecnie wiele emocji wzbudza model relacji FwB, czyli Friends with Benefits. Z angielskiego oznacza to po prostu przyjaciół, którzy nie czują do siebie miłości, jednak decydują się na współżycie seksualne. Można zastanawiać się nad tym, czy tego rodzaju relacja stanowi dobry pomysł. Jest ona bowiem obarczona sporym ryzykiem tego, że w pewnym momencie któraś ze stron zacznie mimo wszystko czuć coś więcej. Takie komplikacje nie są natomiast mile widziane w tego rodzaju układach. Często wyszukiwanym zagadnieniem jest także miłość platoniczna. Choć kojarzy się nam ona chyba głównie z czasami szkolnymi, nieraz zdarza się, że osoby dorosłe również mają z nią do czynienia.

Bezpieczne randki - jak zachować rozsądek?

Wiele wątpliwości wśród użytkowników sieci internetowej budzą również takie kwestie jak bezpieczne randki. Choć w dzisiejszych czasach wyjście na miasto z osobą poznaną w Internecie nie jest już raczej wcale szokującym zjawiskiem, istnieje mnóstwo osób, które mają w tym obszarze wątpliwości. Tymczasem, jeżeli chcemy umówić się z kimś z sieci, może to być naprawdę dobry pomysł i ciekawe doświadczenie pod warunkiem, że zachowamy zdrowy rozsądek. Ostatecznie bowiem nigdy przecież nie wiemy, kto znajduje się po drugiej stronie. Dobrze jest zatem umawiać się w miejscach, w których są też inni ludzie.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop