Zamknij
REKLAMA

Dlaczego nie mogę schudnąć?

09:00, 21.10.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Ciężkie treningi, doskonała polecana przez przyjaciółkę dieta i wiele innych wyrzeczeń, nic nie pomaga?? Za mało się starasz?? Takie pytania przy chęci utraty paru kilogramów zadaje sobie niejedna kobieta. Bywają przypadki gdzie odpowiadają za takie następstwa czynniki, których nawet nie podejrzewasz. Zgadza się ,że niektórym trudniej stracić parę kilo, ale prawda jest też, że podczas odchudzania często popełniamy podstawowe błędy. Co nie pozwala Ci zredukować wagi i uzyskać wymarzonej sylwetki? Oto kilka oczywistych powodów.

Za dużo soli

To wróg numer jeden w dążeniu do pięknej sylwetki. Ponieważ sól jest w niemal w każdym produkcie spożywczym( pieczywo, wędliny i sery żółte i topione,?warzywa w formie konserw i marynat)powinniśmy zredukować jej korzystanie do minimum. Nadmiar soli zatrzymuje wodę w organizmie i istotnie na jej gospodarkę co w konsekwencji prowadzi do opuchlizny ciała. Postaraj się wyeliminować ją z codziennej diety. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie http://meridiasprzedam.plom.pl/

Regularne posiłki

Jedzenie jest jak trening: jeśli ma być skuteczne i pomagać ci zachować szczupłą sylwetkę, musi być regularne. Gdy zjadasz posiłki każdego dnia o tej samej porze, spalasz więcej kalorii miedzy posiłkami, niż robiąc to z doskoku. Nawet wtedy, gdy kaloryczność i ilość pożywienia w ciągu jest nawet większa. Aby Twoja waga naprawdę zaczęła spadać powinnaś przede wszystkim zadbać o to, by nigdy nie czuć głodu. Z pomocą przychodzi suplement BurnActive, który w przeciwieństwie do wielu innych preparatów, działa wielotorowo i wszystkie składniki zawarte w nim prowadzą w ostatecznym rozrachunku do obniżenia wagi. BurnActive pomaga w bezpiecznym dla zdrowia chudnięciu, a do tego dostarcza do organizmu szereg pożytecznych dla niego substancji. Do głównych zalet BurnActive należą:

* Blokuje tworzenie się nowych komórek tłuszczowych

* Poprawia wchłanianie składników odżywczych

* Przyśpiesza metabolizm

* Odchudza się bez efektu jo-jo

* Oczyszcza organizm z toksyn i złogów

* Zmniejsza łaknienie

Stres i zbyt krótki sen

Praca, dom, rodzina, brak poukładanego życia skutkuje u nas nadmiarem kortyzolu czyli stresu. Rozmaite badania potwierdzają tezę, że zestresowane osoby chudną bardzo wolno albo wcale. W momencie pojawienia się stresu kortyzol wraz z innymi hormonami (między innymi insulina) gromadzi tłuszcz i glukozę jako główne źródła energii, które planuje wykorzystać w przyszłości.

Drugą jakże ważną kwestią jest sen. Zarwane noce skutkują mniejszą produkcją leptyny odpowiedzialnej za uczucie sytości, za to więcej greliny - substancji wydzielanej, gdy żołądek jest pusty, i powodującej wzrost apetytu. 8-9 godzin to uznawana wszem i wobec norma dziennego snu.

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone