Zamknij
REKLAMA

Dlaczego warto korzystać z toreb płóciennych?

10:10, 09.10.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Torby ekologiczne są obecnie coraz bardziej popularne i nie dzieje się tak bez powodu. Decydując się na taki zamiennik foliowej reklamówki działamy dobrze na środowisko, oszczędzamy pieniądze, a także możemy popisać się naszą artystyczną częścią duszy. Dlaczego dokładnie warto korzystać z toreb bawełnianych? W czym są lepsze od plastikowych jednorazówek i jakie cuda możemy z nich wyczarować przy odrobinie fantazji?

1. Torby płócienne są ekologiczne

2. Można je przyozdobić na milion sposobów

3. Płócienna torba to ciekawy dodatek do stroju

4. Nie zajmują wiele miejsca

Torby płócienne są ekologiczne

Najważniejszą cechą torby z materiału jest to, że możemy używać jej bardzo długo. Dzięki temu nie ma konieczności brania reklamówek z folii przy okazji każdych zakupów, co przekłada się z kolei na mniejsze zużycie plastiku i mniejszą ilość śmieci, jaką generujemy w ramach swojego gospodarstwa domowego. Torba na butelki czy inne produkty jest również o wiele bardziej wytrzymała w wersji płóciennej, przez co ryzyko zerwania się ucha w trakcie niesienia zakupów jest minimalne.

Można je przyozdobić na milion sposobów

Płócienne torby to bardzo wdzięczny przedmiot do przygotowania swojego indywidualnego wzoru. Możemy malować po nich farbami, wykonać decoupage czy nawet wyszyć coś na powierzchni, dzięki czemu będziemy mieć unikatową, designerską torbę do noszenia np. w upalne letnie dni. Poza ozdabianiem można także je dowolnie modyfikować, jeżeli tylko umiemy to zrobić. Doszycie zamka błyskawicznego czy dodatkowej kieszonki na drobiazgi może być dla nas jednocześnie ciekawym wyzwaniem i sposobem na uczynienie torby jeszcze bardziej praktyczną.

Płócienna torba to ciekawy dodatek do stroju

Trendy w modzie zmieniają się bardzo szybko, a często są tak nietypowe i dziwne, że można pod nie podciągnąć niemal wszystko. Dzięki dużemu potencjałowi do modyfikacji torba płócienna stanowi więc świetną bazę do podkreślania letnich czy wiosennych stylizacji, jeżeli chcemy przyjąć styl proekologiczny. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie https://www.torbybawelniane.pl/.

Nie zajmują wiele miejsca

Jeżeli traktujemy bawełnianą torbę tylko jako dodatkową, na większe zakupy po pracy, jest ona o wiele lepszym wyjściem niż reklamówka. Złożona będzie zajmowała mało miejsca w naszej głównej torebce, a dodatkowo nie będzie szeleścić z każdym naszym krokiem czy dociśnięciem torebki czy plecaka do boku. Nie będziemy musieli także płacić za foliówki w sklepie, więc dodatkowo zaoszczędzimy na tym trochę pieniędzy.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone