Zamknij
REKLAMA

Wigilia Firmowa z Mikołajem!

12:41, 13.09.2019 | materiały partnera
Skomentuj

Boże Narodzenie to święta rodzinne. Tradycją w naszych domach są spotkania wigilijne przy 12 potrawach, na które czeka się cały rok. Magia świąt może nam towarzyszyć nie tylko w zaciszu domowym. To także okres, w którym można zbliżyć się do siebie również na polu zawodowym. Wigilia firmowa z Mikołajem dla rodzin pracowników może być wspaniałym świętem Twojego przedsiębiorstwa!

Na początek zastanówmy się, jakie korzyści daje organizacja rodzinnej wigilii pracowniczej? Otóż w pierwszej kolejności dasz znać swojemu zespołowi, że wartości rodzinne nie są Ci obce. Pokaż im, że nie są dla Ciebie tylko podwładnymi, ale zależy Ci na nich jak na bliskich. Pracownicy muszą widzieć, że zależy Ci na tym, by w firmie czuli się dobrze i nie traktowali jej tylko jako przykrego miejsca, do którego przychodzą pracować, bo muszą. Organizując wigilię firmową dla całych rodzin zyskujesz nie tylko zaufanie, ale również i ich lojalność.

Skoro znamy już plusy, czas zabrać się za planowanie! Przede wszystkim, skoro już zapraszamy pracowników z rodzinami, ważne jest aby cały event obył się za dnia, najlepiej w weekend. Start eventu należy zaplanować jak najwcześniej, a optymalną porą jest południe.

Miejsce imprezy to również istotna kwestia. Albo możemy zamienić naszą firmę w Mikołajowe Centrum Prezentowe, albo możemy wynająć w tym celu osobny lokal lub salę. W obu przypadkach konieczne będzie udekorowanie całej przestrzeni. Następnie wybieramy atrakcje na event, który można podzielić na część dla dzieci i część dla dorosłych.

Główną atrakcją dla dzieci musi być oczywiście Mikołaj w towarzystwie Elfów i Śnieżynek! Bez prezentów się nie obędzie, więc pracodawco, musisz zlecić również przygotowanie choćby małych, słodkich paczek. Oprócz tego na miejscu muszą być obecni animatorzy, którzy zadbają o gry i zabawy dla najmłodszych.

Zadbać należy również o atrakcje dla dorosłych. Kiedy dzieci zajęte będą zabawą z Mikołajem pod okiem animatorów, dorośli mogą w tym czasie wziąć udział w grach integracyjnych dla nich! Jakie to będą zajęcia zależy tylko od Ciebie. W tym momencie dochodzimy do momentu, w którym należy zadać sobie pytanie: czy podołam zorganizować to wszystko samemu?

Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z usług profesjonalnej agencji eventowej. Nie tylko doradzą nam, gdzie najlepiej zorganizować wigilię z Mikołajem, ale pomogą wybrać atrakcje i wszelkie angażujące dzieci i dorosłych aktywności. Specjaliści zadbają także o doświadczonych animatorów, konferansjera czy chociażby nie mniej ważny catering! Jeśli chcesz spać spokojnie nie martwiąc się o powodzenie takiej imprezy, pomoc firmy eventowej będzie niezbędna.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone