Zamknij
REKLAMA

Jesień na Mazurach – idealna sceneria dla spotkania biznesowego

00:00, 02.09.2019 | Artykuł partnera
Skomentuj

Planujesz jesienią zorganizować ważne spotkanie biznesowe, konferencję lub inne tego typu wydarzenie? Doskonałą scenerią do takich przedsięwzięć, zarówno tych kameralnych, jak i dużych oraz skomplikowanych logistycznie, są Mazury! Kilka jesiennych dni na Mazurach, nawet jeśli jest to wyjazd służbowy a nie w celach stricte wypoczynkowych, to doskonały pomysł. Barwne krajobrazy zachwycają, a z racji mniejszego natężenia ruchu turystycznego niż w pełni sezonu letniego możesz odetchnąć i zaznać prawdziwego spokoju.

Dlaczego warto odwiedzić Mazury jesienią?

Bo są piękne! Tego nie da się opisać nawet najbardziej wymyślnymi słowami – to po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy. Malownicze jeziora, łąki, pola i mieniące się wszystkimi kolorami mazurskie lasy zachwycają i urzekają panującą wokół ciszą. To doskonałe otoczenie do pracy, która tutaj może osiągnąć najwyższy poziom.

Jako że po obowiązkach służbowych zawsze przychodzi choć odrobina czasu na relaks, możesz wówczas korzystać z uroków Mazur, które jesienią są szczególnie atrakcyjne. Długie spacery lub przejażdżki konne i rowerowe szlakami wokół jezior, rejsy po samych jeziorach lub coś dla spragnionych większych doznań – np. przejażdżki samochodami terenowymi lub loty widokowe balonem. Tego wszystkiego możesz doświadczyć na Mazurach!

Zachwyć swoich partnerów biznesowych

Jeśli planujesz ważne spotkanie służbowe, od którego w dużej mierze zależy dalszy los Twojego biznesu, nie sięgaj po półśrodki, zachwyć swoich kontrahentów! Zaproś ich na Mazury i zorganizuj wydarzenie, o którym będzie jeszcze długo bardzo głośno.

Miejscem, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających jest Ryn, a dokładniej Hotel Zamek Ryn**** na Mazurach. Co takiego oferuje? Przede wszystkim niesamowity, absolutnie niepowtarzalny klimat, bowiem obiekt działa w XIV-wiecznym zamku pokrzyżackim. Równie godne uwagi i zachwycające jest jego położenie – zamek dumnie góruje nad miejscowością, pomiędzy dwoma jeziorami – Ryńskim i Ołów.

Oferta dla biznesu jest bardzo bogata. Bez trudu znajdziesz odpowiadającą Twoim potrzebom i oczekiwaniom salę konferencyjną – małą, kameralną, lub ogromną, która jest w stanie pomieścić nawet kilkaset osób. Każda z nich wyposażona jest w nowoczesny sprzęt konferencyjny. Wykwalifikowany personel zadba o całą oprawę spotkania – nic tu nie może pójść nie tak. Szczegóły oferty znajdziecie tutaj: https://www.zamekryn.pl/biznes/konferencje-mazury

Pamiętaj o tym, aby zatroszczyć się o uczestników spotkania nie tylko w jego trakcie. Jeśli zamierzasz zorganizować dłuższą konferencję lub inne tego typu wydarzenie, zadbaj o to, aby Twoi goście nie nudzili się w czasie wolnym. Hotel oferuje moc atrakcji – od basenu w podziemiach, spa, po kręgielnię, golfa czy salę fitness. Do tego może przygotować dowolną atrakcję, jak wspomniane już loty balonem czy na przykład... nurkowanie w jeziorze Ołów!

Tak przygotowane spotkanie biznesowe to gwarancja sukcesu – nie bój się po niego sięgnąć!

(Artykuł partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA