Zamknij
REKLAMA

Jak przedłużyć stosunek? Sprawdzone sposoby

10:13, 29.07.2019 | artykuł sponsorowany

Na problemy z przedwczesnym wytryskiem cierpi coraz większa liczba mężczyzn w wieku 18-49 lat. Odbija się to nie tylko na zdrowiu i samopoczuciu panów, ale również ich partnerek, które, choć często nie dają tego po sobie poznać, są niezaspokojone i niezadowolone z jakości współżycia. Nad ejakulacją można zapanować, a pomogą w tym naturalne ćwiczenia i środki farmakologiczne. Sprawdź, jak przedłużyć stosunek i zwiększyć swoje zadowolenie z seksu!

 

  1. Jak opóźnić wytrysk za pomocą farmaceutyków?

  2. Jak przedłużyć stosunek naturalnymi metodami?

 

Problemy z przedwczesnym wytryskiem mogą mieć wiele przyczyn, zarówno psychologicznych, jak i fizycznych, związanych z zaburzeniami hormonalnymi lub nieprawidłowym działaniem konkretnych organów. Według nomenklatury naukowej, przedwczesny wytrysk to ten, który następuje w ciągu pierwszych 2 min stosunku lub przed wprowadzeniem penisa do pochwy. Jednak wielu panów traktuje swój problem bardzo osobiście i uważa, że przedwczesny wytrysk występuje zawsze wtedy, kiedy dochodzi do niego wcześniej, niż by tego chcieli.

 

Jak opóźnić wytrysk za pomocą farmaceutyków?

 

Preparaty na opóźnienie wytrysku można podzielić na dwie grupy. Jedne z nich mają działanie znieczulające - pobudzenie osiągane jest wolniej, a bodźce czuciowe są słabsze, natomiast drugie regulują gospodarkę hormonalną. Panowie najczęściej wybierają tabletki, chociaż w aptekach można też kupić kremy i maści. Ich stosowanie warto skonsultować z lekarzem - specjalista określi, które farmaceutyki mogą być bezpieczne używane oraz jakie dodatkowe metody terapii zastosować, aby zwiększyć efekty.

 

Jak przedłużyć stosunek naturalnymi metodami?

 

Bezpieczniejsze od używania środków farmakologicznych są naturalne metody przedłużania stosunku. Wiele z nich jest bardzo skutecznych, a co więcej, można je stosować w parze, zamieniając leczenie w zabawę erotyczną.

 

Wybór właściwej metody zależy od genezy problemu. Często występującą przyczyną jest brak panowania nad reakcjami organizmu - w tym pomaga regularne współżycie oraz masturbacja, np. metodą start&stop, polegającą na doprowadzeniu się do górnej granicy podniecenia, a następnie przerwaniu pieszczot. Tego jak opóźnić wytrysk można się nauczyć przez praktykę i częste redukowanie napięcia seksualnego.

Istnieją też trzy metody treningowe, które pomagają mężczyznom w kontrolowaniu czasu ejakulacji:

  1. APE - polega na masowaniu części ciała, głównie lewego uda oraz mostka. Podczas masażu należy sobie wyobrażać stosunek, a przy tym zwracać uwagę na reakcje organizmu;

  2. techniki uciskowe - podniecenie kontrolowane jest uciskiem, np. w kroczu lub na żołędzi;

  3. ćwiczenia mięśni Kegla - mięśnie Kegla mają nie tylko kobiety, ale również mężczyźni; należy je naprzemiennie napinać i rozluźniać - jeśli będą w dobrej kondycji, kontrolowanie wytrysku stanie się łatwiejsze.

Dobre efekty u niektórych panów przynosi stosowanie prezerwatyw opóźniających wytrysk. Są one wykonane z grubszego lateksu, a we wnętrzu niektórych umieszczony jest środek znieczulający, osłabiający doznania.

Jedną z najłatwiejszych metod, która nie wymaga inwestycji w dodatkowe wyposażenie, jest stosunek w pozycji, zapewniającej mężczyźnie niewiele bodźców wzrokowych. To one odpowiadają w dużej mierze za podniecenie seksualne, dlatego ich brak może wydłużyć stosunek. Warto też zwrócić uwagę na pozycje, w przypadku których penetracja jest płytka, a utrzymanie ciała w odpowiednim ułożeniu wymaga dużej siły - wysiłek skutecznie obniża podniecenie.

Jeśli szukasz dodatkowych informacji o tym jak przedłużyć stosunek znajdziesz je na challenge poznan.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone