Zamknij
REKLAMA

Jak wybrać najlepszy catering dietetyczny?

08:21, 18.07.2019 | materiały partnera

Jeśli zależy nam na zgrabnej, sportowej sylwetce, chcemy zgubić kilka kilogramów lub lubimy zdrowe odżywianie powinniśmy zainteresować się dietą pudełkową. Catering dietetyczny to starannie opracowany jadłospis, który pozwala nam zadbać o zdrowie i właściwą wagę. Aby najlepiej wybrać catering dietetyczny warto zapoznać się z propozycją danej firmy i sprawdzić do obejmuje oferta i jakie rodzaje diety uwzględnia.

Różnorodność składników i bogactwo potraw

Jeśli lubimy naturalne, smakowite dania z pewnością docenimy różnorodność posiłków proponowaną przez catering dietetyczny fitapetit.com.pl. Niezwykle smaczne potrawy przyrządzone na podstawie oryginalnych przepisów zaczerpniętych z różnych kuchni świata. Poszczególne diety są urozmaicone, a dania zadowolą kulinarne gusta najbardziej wymagających konsumentów. Potrawy powstają na bazie zdrowych produktów pełnoziarnistych, świeżych warzyw i obfitują w egzotyczne owoce. Poza tym w zależności od rodzaju diety catering dostarcza dania mięsne, rybne lub wegetariańskie czy wegańskie.

Wyłącznie naturalne składniki

Profesjonalnie przygotowane i smaczne posiłki to tylko połowa sukcesu. Warto zainteresować się składnikami, z jakich przyrządzono poszczególne dania. Jeśli firma ma w ofercie samodzielnie wyprodukowane wędliny i własnoręcznie upieczony chleb, a dostawcy owoców i warzyw gwarantują produkty pochodzące z upraw ekologicznych – to firma z pewnością cieszy się ogromną popularnością, gdyż najwyższa jakość zawsze zostanie doceniona. Catering dietetyczny fitapetit.com.pl oferuje wyłącznie świeże i smacznie potrawy przygotowane z najwyższej jakości składników.

Różne rodzaje diety

Jeśli lubimy różnorodność na talerzu, a dodatkowo mamy własne upodobania kulinarne możemy wybrać jedną z 15 rodzajów zdrowych diet, które odpowiadają zapotrzebowaniu współczesnych konsumentów. Diety przeznaczone dla osób, które chcą schudnąć, poprawić kondycję, zbudować zgrabną sylwetkę czy po prostu chcą dbać o linię – zawierają skrupulatnie wyliczoną ilość kalorii dostosowaną do indywidualnych potrzeb poszczególnych osób. Warto zwrócić uwagę na diety odpowiadające specjalnym wymaganiom żywieniowych – dieta Gluten free oraz Lactose free. To propozycja dla wszystkich osób, które nie tolerują glutenu lub laktozy, Diety opracowane dla alergików wykluczają te składniki, które są przyczyną alergii, zastępując je innymi, zdrowymi produktami. Diety dla wegan i wegetarian zostały skomponowane w taki sposób, aby dostarczać odpowiednią ilość białka i żelaza, dlatego znajduje się tam m.in. wiele smacznie przyrządzonych warzyw strączkowych, a także zielone warzywa bogate w żelazo.

Diety odpowiednio zbilansowane

Każda dieta została opracowana przez dietetyka i zawiera odpowiednią ilość białka, węglowodanów i tłuszczy, a także obfituje w składniki mineralne i witaminy. Klient nie musi skrupulatnie liczyć kalorii, gdyż zostało to wcześniej uwzględnione przez eksperta ds. zdrowego odżywiania. Warto również wybrać taki catering dietetyczny,  który pozwoli nam dostosować dzienną ilość spożywanych kalorii do naszych potrzeb. Możemy wybrać niskokaloryczną dietę 1000 kcal, 1200, 1500, a nawet 2000 kcal.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone