Zamknij
REKLAMA

Paczkomaty blisko Ciebie w Gorlicach – odbieraj przesyłki szybko i wygodnie

00:00, 11.07.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Kolejna lokalizacja dla paczkomatów InPost – tym razem Gorlice w województwie małopolskim. W jaki jeszcze sposób InPost stara się sprostać oczekiwaniom swoich klientów? Więcej informacji poniżej – korzystaj z profesjonalnych firm przewozowych i zawsze otrzymuj paczki na czas. 

Liczba paczek wysyłanych za pośrednictwem firm kurierskich rośnie. Ma to związek z potężnym zainteresowaniem usługami internetowymi, ale również znacznym poszerzeniem asortymentu e-sklepów, które rozbudowują swoje zaplecze produktów. I coraz częściej prześcigają w tym zakresie handel offline.

InPost, jako jedna z głównych firm, zajmujących się w Polsce dostarczeniem paczek, ma świadomość popytu na usługi kurierskie. Nic dziwnego, że stara się nie tylko maksymalnie zoptymalizować procesy zarówno nadania i odbioru paczek, ale również śledzenia przesyłki. Obecnie można naliczyć już około 5200 paczkomatów dla różnych lokalizacji w Polsce, a ich liczba ma i tak wzrastać. W przyszłym roku, mamy mieć możliwość skorzystania z nawet 6000 punktów odbioru.

Nadawanie i odbiór paczek w InPost – tylko kilka minut wystarczy

Nie ma wątpliwości, że w podstawowych usługach wysyłki InPost nie ma sobie równego konkurenta. Nadanie paczki bezpośrednio z paczkomatu to kilka prostych czynności, na które składa się:

  • Podanie danych nadawcy i adresata,
  • Płatność za pomocą karty lub środków zgromadzonych w aplikacji Manager płatności.

Podobne ułatwienia zastosowano także w przypadku odbioru przesyłki. Już tylko numer telefonu oraz przesyłki wystarczy, żeby skrzynka z zawartością była dostępna dla zainteresowanego.

Tym, co wyróżnia InPost jest jednak coś więcej. Przede wszystkim możliwość skorzystania z paczkomatu 24h/ dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie musisz też odbierać paczki osobiście. Wystarczy, że podasz niezbędne dane osobie, której ufasz. Ty, możesz być w tym czasie daleko, poza wyznaczoną lokalizacją.

Nowa aplikacja InPost – jeszcze więcej możliwości

Każdy, kto zamawia paczkę, szczególnie, jeśli ma ona ogromne znaczenie dla potencjalnego właściciela, chce znać szczegółową lokalizację przesyłki. To dlatego w nowej aplikacji InPost można ustawić powiadomienia o trasie przesyłki. Ale nie tylko, można również udostępnić innym informacje o swojej paczce, aby szybko odebrał ją za nas.

Nie ma wątpliwości, że InPost szuka rozwiązań, które umożliwią mu stanie się bezkonkurencyjnym liderem wśród firm kurierskich. Czy nowy paczkomat w Gorlicach: https://inpost.pl/paczkomat-gorlice-gor01m-szpitalna-paczkomaty-malopolskie oraz maszyny w okolicy (https://inpost.pl/paczkomaty-gorlice, będą cieszyć się sporym powodzeniem? Mamy nadzieję, że tak, bo to kolejny krok w stronę ułatwienia i wygody w odbiorze paczek.

Masz wątpliwości, czy wiesz już wszystko o nadawaniu paczek w paczkomatach InPost? Tu, dowiesz się więcej: https://inpost.pl/aktualnosci-jak-nadac-paczke-w-paczkomacie

Jesteśmy pewni, że już niedługo w usługach InPost, znajdą się nowe warianty, które zadziałają na korzyść przesyłek konsumentów. Choć i tak obecna oferta jest mocno ukierunkowana na zadowolenie klientów.

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone