Zamknij
REKLAMA

Kursy menagerskie

12:04, 17.06.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Kursy menagerskie są szansą na podnoszenie umiejętności i osiągnięcie realnych zysków wielu przedsiębiorstw. Jakie korzyści płyną z udziału w zorganizowanych szkoleniach i do kogo są one skierowane?

Kursy menagerskie - kto może wziąć udział?

Przygotowane przez specjalistów warsztaty skierowane są m.in. do menadżerów, liderów grup i szefów, którzy chcą odnaleźć się na przykład w roli coacha. Każdy komu zależy na zdobyciu nowych umiejętności zawodowych, motywacyjnych, komunikacyjnych i sprzedażowych, może wybrać najlepszy dla siebie program i podnosić kwalifikacje. W ofercie programów znajdą Państwo między innymi szkolenia skoncentrowane na: podnoszeniu efektywności firmy, zarządzaniu czasem, skutecznym podejmowaniu wyzwań, samorealizacji, zwiększeniu koncentracji, umiejętności motywowania członków zespołu, unikaniu rozproszenia w biznesie, prowadzeniu grupy w czasie zmiany i kryzysu. Z kursów korzystają osoby zmotywowane do podnoszenia swojej produktywności, budowania wizerunku i autorytetu. Opracowane programy skupiają się jednocześnie na właściwym budowaniu relacji, niezależnej od hierarchii firmy. Przy większości kursów średnia wielkość grupy wynosi 10 osób - to kameralne grono pozwalające na indywidualizację uczestników i lepsze skupienie. Głównymi narzędziami i formami szkoleń są: wykłady, dyskusje, ćwiczenia koncepcyjne, zapisy filmów wideo, wspólne analizy, treningi personalne.

Korzyści dla firm i pracowników

Doświadczeni liderzy grup, znani m.in. z publicznych wystąpień, sukcesów zawodowych, wydawanych książek i efektywności, wprowadzają szereg skutecznych metod oddziałujących na lepszą pracę i zyski w firmie. Zajęcia przynoszą korzyści:

  • menegerom - są bardziej efektywni w działaniu, wiedzą jak zarządzać nie tylko zespołem, ale też sobą w czasie. Potrafią zmotywować zespół do produktywnego działania, stawiać jasne i wysokie wyzwania, których osiągnięcia stają się możliwe. Menegerowie odkrywają nowe narzędzia i formy zwiększania wyników.
  • pracownikom - są bardziej chętni do realizacji nowych zadań, mają wysoką motywację do wykonywania codziennych obowiązków, z powodzeniem dbają o wizerunek firmy i podnoszą jakość obsługi klienta. Są ambitni i nastawieni na długofalowe współprace, potrafią myśleć perspektywicznie.

Kursy menagerskie mają wpływ przede wszystkim na pracę jednostek, która determinuje dalej sukces całej firmy. Przedsiębiorstwa składające się z poszczególnych członków muszą skupić się na indywidualnym wzroście kompetencji. To najlepsza droga na zyski i sukcesy zawodowe całej firmy. 

Prelegenci, trenerzy i coachowie uczą również precyzowania celów i analizy wyników. Pomagają w monitorowaniu oraz rozliczaniu zespołów podczas pracy. Pokazują jak skutecznie zaangażować pracownika i budować zaufany oraz aktywny zespół ludzi. Wszystko to wpływa na lepsze ustalanie strategii, rozpoczynanie nowych współprac, zwiększanie pozytywnego wizerunku firmy i klarowną komunikację - nie tylko między szefem a pracownikiem, ale także wśród samych członków zespołu.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone