Zamknij
REKLAMA

Szkoła Pływania Chełmiec, Nowy Sącz

12:15, 12.06.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Pływanie to nie tylko przydatna umiejętność, ale też jedna z najkorzystniejszych prozdrowotnych aktywności. Naukę pływania można zacząć już od najmłodszych lat życia dziecka, a jeśli przegapiliśmy ten okres, warto zapisać się na zajęcia nawet w dorosłym wieku. Z usług instruktorów pływania dobrze jest skorzystać także wtedy, gdy chcemy mieć pewność, że nasza technika będzie nie naganna i efektywna w wodzie.

Szkoła pływania w Chełmcu i Nowym Sączu

Osoby z Chełmca, Nowego Sącza, Gorlic i okolicznych miejscowości, które planują rozpocząć naukę pływania mają możliwość zapisania się na zajęcia organizowane na pływalni Aqua Centrum Chełmiec. Uczestnikiem lekcji pływania może zostać każdy, nie ma kryterium wieku czy stopnia zaawansowania. Instruktorzy pływania to wykwalifikowani pedagodzy wychowania fizycznego z AWF-u. Dzięki odpowiedniemu podejściu, wiedzy i doświadczeniu sprostają każdemu adeptowi pływania.

Zajęcia dobierane są do unikalnych potrzeb uczestników, niezależnie od tego, czy odbywają się w grupach, czy są indywidualne. Każdy może liczyć na pomoc i zaangażowanie trenera. Szkoła pływania wykorzystuje wiele przydatnych akcesoriów, dzięki czemu lekcje są różnorodne i ciekawe. Ma to szczególne znaczenia w przypadku dzieci. 

Zajęcia z pływania - dla kogo?

Warto wybrać się na basen nie tylko wtedy, gdy chcemy nauczyć się pływać, bądź poprawić technikę. Woda świetnie działa na układ kostny i mięśniowy, wspomagając rehabilitacje. Jest ona polecana także dla osób zabieganych i zestresowanych, a także tych, którym ze względów zdrowotnych lekarze odradzają siłownie. Dzięki pływaniu świetnie kształtuje się sylwetka, jest to jedna z najefektywniejszych aktywności wspomagających odchudzanie.

Rodzic może uczestniczyć w zajęciach z dzieckiem, bądź zapisać je, by samodzielnie ćwiczyło pod okiem instruktora. Dla starszych osób rozpoczynających swoją przygodę z pływaniem szczególnie polecamy indywidualne lekcje. Pływanie to aktywność dla każdego, nawet dla tych, którzy panicznie boją się wody. Szkoła pływania z Chełmca zapewnia profesjonalne i cierpliwe podejście, by każdy czuł się komfortowo. 

Oferta szkoły pływania w Aqua Centrum Chełmiec i MOSiR w Nowym Sączu.

Decydując się na naukę pływania mogą Państwo liczyć na doświadczoną kadrę i odpowiednio dobrane wyposażenie. Instruktorzy prowadzą zajęcia:

  • indywidualne dla dzieci i dorosłych (najlepsze efekty)
  • grupowe dla dzieci i dorosłych
  • grupowe przedszkoli, szkół i jednostek edukacyjnych
  • dla osób niepełnosprawnych

Szkoła pływania odsyła do strony internetowej www.szkola-plywania.nsacz.eu, gdzie znajdują się  informacje o prowadzonych kursach, terminach i kosztach odbywania zajęć, kontakcie do instruktorów, którzy udzielą wszelkich, wyczerpujących informacji. Szkoła docenia zaangażowanie podopiecznych i dla zwiększenia ich motywacji oferuje atrakcyjne zniżki na dodatkowe zajęcia, bądź polecenie lekcji członkom rodziny. 

Nigdy nie jest za późno by rozpocząć przygodę z pływaniem, tym bardziej pod okiem doświadczonych instruktorów. Szkoła ma wiele pozytywnych opinii, które z łatwością można wyszukać w Internecie.

Artykuł wykonany przez redaktorów serwisu: ogłoszenia Nowy Sącz.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone