Zamknij
REKLAMA

Oszczędzaj na kupnie i sprzedaży funta

09:31, 08.05.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Funt brytyjski jest jedną z najczęściej wymienianych przez Polaków walut. Wielu z nich często decyduje się na dokonanie wymiany walut online. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala na oszczędność znacznej ilości czasu i pieniędzy, ale także wiąże się z wysokim bezpieczeństwem oraz wygodą operacji.Funt brytyjski jest jedną z najczęściej wymienianych przez Polaków walut. Wielu z nich często decyduje się na dokonanie wymiany walut online. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala na oszczędność znacznej ilości czasu i pieniędzy, ale także wiąże się z wysokim bezpieczeństwem oraz wygodą operacji.

Oszczędność dzięki wymianie funtów online

Za kantorami oraz platformami wymiany walut online przemawia przede wszystkim zdecydowanie większa opłacalność transakcji. W Internecie spotkamy się z dużo niższym kursem. Największa platforma wymiany walut w Polsce, serwis Walutomat.pl, oferuje kurs nawet do 8% niższy w porównaniu z niektórymi bankami lub standardowymi kantorami. Na jaką oszczędność możemy liczyć? Przyjmijmy, że zamierzamy kupić 1000 GBP. Dzięki skorzystaniu z portalu Walutomat.pl w naszym portfelu może pozostać przy tego typu transakcji nawet ponad 200 złotych - o tyle więcej moglibyśmy zapłacić za taką ilość funtów w jednym z działających w Polsce banków. Jak niski może być kurs w serwisie Walutomat.pl? Aby to sprawdzić wystarczy odwiedzić stronę internetową https://www.walutomat.pl/kursy-walut/gbp-pln/.

Kupno lub sprzedaż funtów online a usługi dodatkowe

Wymiana złotówek na funty lub sprzedaż funtów przez Internet wiąże się nie tylko z niską ceną. Na oszczędność wpływ mają także niskie opłaty za usługi dodatkowe lub nawet całkowity brak kosztów związanych ze skorzystaniem z nich. W serwisie Walutomat.pl bezpłatnie wykonamy między innymi niektóre przelewy. Za niewielką opłatą można również zrealizować przelew na zagraniczne rachunki. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż dokonanie podobnych operacji w bankach mogłoby wiązać się z dużo wyższymi kosztami. Podczas kupna funtów lub wymiany GBP na złotówki w standardowym kantorze niemożliwe byłoby zrealizowanie zarówno przelewu na zagraniczny rachunek, jak i najprostszego przelewu na prowadzone w polskim banku odpowiednie konto walutowe.

Większa wygoda transakcji

Walutomat.pl oferuje również zdecydowanie większą wygodę przeprowadzania transakcji. Przede wszystkim, wymieniając walutę online, nie występuje konieczność wychodzenia z domu - wymiana waluty odbywa się wyłącznie przez Internet. Istnieje także możliwość realizowania operacji poprzez aplikację mobilną, z której korzystać można na przykład na smartfonie lub tablecie.

Klienci serwisu Walutomat.pl doceniają także możliwość swobodnego wyboru sposobu wpłaty środków na wymianę. Wśród form płatności znajduje się standardowy przelew bankowy, szybki przelew poprzez platformę Przelewy24, wpłata kartą płatniczą oraz płatność przez aplikację QR kodem.

Jakość usług poparta zaufaniem klientów i nagrodami

O jakości usług świadczonych przez Walutomat.pl świadczy liczba klientów, którzy poprzez ten serwis wymieniają m.in. funty brytyjskie. Z platformy skorzystało do tej pory już ponad 300 000 osób!

Walutomat.pl może również pochwalić się wieloma prestiżowymi nagrodami oraz certyfikatami takimi jak RZETELNA Firma, Firma Wiarygodna Finansowo czy Jakość usług Opineo.pl.

Bezpieczeństwo

Transakcje przeprowadzane poprzez Walutomat.pl zabezpieczone są protokołem SSL wykorzystywanym również w systemach zabezpieczeń bankowości elektronicznej. Wybrane operacje, a także zmiany na koncie użytkownika potwierdzane są kodami SMS wysyłanymi na numer telefonu klienta. Będąca właścicielem serwisu spółka Currency One posiada także licencję Komisji Nadzoru Finansowego na świadczenie usług płatniczych.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone