Zamknij
REKLAMA

Mieszkać przy Mazowieckiej 72 w Krakowie - idealne dla małej i dużej rodziny

11:37, 02.05.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Kraków jest niewątpliwie jednym spośród najładniejszych miast w Polsce. Na każdym kroku można tutaj natknąć się na stare kamienice. Wziąć udział w zdarzeniach światowych, spożyć pyszne dania podawane poprzez szefów kuchni ze wszelkich zakątków globu. Nie zaskakuje zatem fakt, że mieszkanie w centrum Krakowa jest pożądaniem wielu osób, natomiast Mazowiecka 72 staje się obiektem westchnień. Czemu należałoby zafascynować się ową inwestycją?

Wartości owej lokalizacji

Kraków, ulica Mazowiecka 72, to bardzo ciekawa oraz atrakcyjna propozycja zakupu mieszkania od dewelopera. Propozycja obejmuje zarówno mieszkania jedno-, dwu-, jak również trzy-pokojowe. Wszelkie mieszkania, od najmniejszych metrażowo, do największych wyróżniają się dużą użytecznością oraz idealnym wykończeniem. Na uwagę zasługują drewniane, trzyszybowe okna, video-domofony, żaluzje i balkony w każdym mieszkaniu. Mieszkania usytuowane na parterze niejednokrotnie zawierają we własnej ofercie przyległe ogródki. Budynek umiejscowiony jest na odgrodzonej posesji, w niezwykle doskonałej lokalizacji, praktycznie w samym sercu Krakowa. Spacer do centrum trwa blisko osiem minut. Równocześnie lokalizacja zapewnia relaks, harmonię oraz niezwykle przytulną atmosferę. Niezwykle blisko obiektu znajdują się parki, centra fitnessu, kultury, szkoły, przedszkola, sklepy, restauracje oraz kawiarnie, proponujące kuchnię całego globu.

Bliskość centrum

Dla wielu osób, bliskość ścisłego centrum miasta będzie dużym atutem. Do Rynku Głównego można dotrzeć w blisko 10 minut. Krowodrza to okolica odległa o blisko 2 kilometry od Rynku oraz Dworca Głównego. Ponadto, w sąsiedztwie znajduje się niezwykle wiele lokali usługowych, kawiarni oraz centrów handlowych. Świetna infrastruktura ponadto powoduje, iż mieszkania na Mazowieckiej w Krakowie mogą przekonać ewentualnych klientów oraz wynajmujących. Parę linii tramwajowych oraz autobusowych, i do tego bliskość uczelni to duże wartości owej lokalizacji. Można zaryzykować określenie, iż Mazowiecka znajduje się nadal w centrum Krakowa, pomimo iż nie należy do Starego Miasta.

Innowacyjne budownictwo

Każdy, kto miał szansę mieszkać chociaż w poprzez chwilę w zabytkowych kamieniczkach, wie, iż należy w nich borykać się z dużymi mankamentami, na jakie często nie ma się wpływu. W modernistycznym budownictwie już one nie następują. Mieszkania na Mazowieckiej 72 z oferty dewelopera GEO Grupa są stworzone z najlepszych oraz nowatorskich tworzyw. Dzięki czemu mogą zadziałać gamą usprawnień. Dotyczą one takich rzeczy, jak odpowiedniejsza izolacja termiczna lub tłumienie. Lecz także sam ich system jest znacznie bardziej efektywny oraz dopasowany do obecnych potrzeb i stylów. Należałoby także podkreślić, iż chociaż całość zbudowana jest z nowoczesnych surowców, to wciąż idealnie wpasuje się w tradycyjną stylistykę okolicy.

Deweloper zadbał o to, aby nie zakłócać będącego tam stylu, i równocześnie nie powielać poprzednich wyjść. To wszystko powoduje, że Mazowiecka 72 staje się ważnym punktem na mapie Krakowa. Oraz jest jedną spośród niezwykle pożądanych inwestycji, jakie mają zostać przekazane do użytku.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone