Zamknij
REKLAMA

Dom bliżej natury

14:47, 29.04.2019 | Materiał Partnera
Skomentuj

Renowacja domu, mieszkania czy apartamentu albo jego wykończenie to okres decyzji o wielu kwestiach związanych z projektem, materiałami, sposobem pracy. Warto na tym etapie korzystać z naturalnych materiałów najwyższej jakości, co w przypadku podłóg pozwoli osiągnąć elegancki efekt na długie lata. Nie od dziś wiadomo, że podłogi naturalne to element wystroju wnętrza dodający mu ciepła i podkreślający wyjątkowy styl.

Szeroki wybór możliwości

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że współczesne eleganckie podłogi naturalne to niekoniecznie klasyczna lita deska. Różnorodnych opcji jest naprawdę dużo, są to między innymi:

  • mozaika podłogowa drewniana przemysłowa, tradycyjna i sztorcowa,
  • parkiet o różnym typie budowy,
  • podłogi dwu i trójwarstwowe - zwane panelami naturalnymi,
  • podłogi bambusowe.

Każdy z rodzajów eleganckich podłóg naturalnych wykonany być może z różnego typu drewna, które ostatecznie decyduje o jego wyglądzie i właściwościach. Wysokiej jakości materiał to inwestycja na lata. Cechą odróżniającą je od innych typów podłóg to fakt, że mogą być poddawane renowacji, odświeżaniu powierzchni z zastosowaniem lakierowania czy olejowania.

Wyjątkowe aranżacje z użyciem eleganckich podłóg naturalnych

Choć wykorzystanie materiałów naturalnych na podłogę to ich najbardziej oczywiste zastosowanie, deski podłogowe czy parkiety we współczesnych aranżacjach występują w wielu miejscach. Wyjątkowe wykończenia pomieszczeń, gdzie podłoga przechodzi w jednym miejscu płynnie w ozdobę na określoną ścianę i część sufitu to praktyczna innowacja, nawiązująca nieco do modnych w czasach PRL-u boazerii, wracających obecnie do łask w odświeżonej formie. Dzięki drewnu powierzchnie te uzyskują wyjątkowy charakter, ale także funkcjonalność. W sypialniach nowoczesnym sposobem na stworzenie nietuzinkowego miejsca do spania będzie wykonanie podestu pod materac, stanowiącego jednocześnie obudowę ramy łóżka z tego samego materiału co podłoga. Eleganckie podłogi naturalne to także świetny pomysł na wezgłowie łóżka czy wykończenie ściany dekoracyjnej na przykład pod telewizor.

(Materiał Partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone