Zamknij
REKLAMA

Skok ze spadochronem, nurkowanie czyli prezenty, które podnoszą ciśnienie

00:00, 27.04.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Lubimy wieść spokojne, ustatkowane życie, ale od czasu do czasu mamy ochotę zaszaleć. I nie mówimy tu o rzucaniu pracy i wyjeździe w Bieszczady, ale raczej o szybkim zastrzyku adrenaliny. Czy prezent z okazji urodzin albo rocznicy ślubu musi być grzeczny i nudny? Jeśli wiesz, że bliska Ci osoba jest miłośnikiem lub miłośniczką mocnych wrażeń, to mamy dla Ciebie kilka propozycji prezentów, które z pewnością uszczęśliwią Twoją drugą połówkę. Nie obawiaj się, na poniższej liście nie znajdziesz stereotypowych prezentów w stylu biżuterii albo romantycznego wypadu w góry. Sprawdź już teraz, co bardziej szalonego możemy Ci zaproponować!

Skok ze spadochronem

Marzeniem wielu osób jest szybowanie w powietrzu niczym ptak. Właśnie dlatego szczególną popularnością cieszą się sporty powietrze, od bardziej spokojnego lotu balonem, przez korzystanie z paralotni, aż po skok ze spadochronem. Oglądanie świata z góry, przecinanie powietrza w stanie nieważkości, a także ogrom otaczającej nas przestrzeni – wszystko to sprawia, że skoki ze spadochronem dają namiastkę nieograniczonej wolności. Wysoko w powietrzu nic nas nie ogranicza, nic nam nie przeszkadza. Jesteśmy tylko my (i oczywiście instruktor skoku, który kontroluje nasz lot), możemy spojrzeć na świat, odległą ziemię, która zbliża się z każdą sekundą, z zupełnie innej perspektywy. To przywilej niedostępny dla wszystkich, nie każdy również odważy się na skok ze spadochronem. Jeśli bliska Ci osoba, dla której prezentu szukasz, lubi adrenalinę i nie boi się mocnych wrażeń, podaruj jej voucher na skok ze spadochronem, który będzie mogła zrealizować w przeciągu następnych sześciu miesięcy.

Nurkowanie w zalanym kamieniołomie

Jeden pomysł mamy za sobą. Skoro odkrywaliśmy świat setki metrów nad ziemią, to może czas na coś zupełnie odmiennego? Co powiesz na zejście pod wodę? Po odbyciu profesjonalnego szkolenia z instruktorem nurkowania, może to być wspaniała zabawa i – kolejny raz, podobnie jak w przypadku skoku ze spadochronem – niezły sposób na odcięcie się od świata zewnętrznego i przynajmniej chwilowa ucieczka od problemów szarej rzeczywistości. Nurkowanie samo w sobie może być ekscytujące. Cała sprawa nabiera dodatkowego smaczku, gdy okaże się, że nurkować możemy w zalanym kamieniołomie, który przypomina prawdziwy labirynt i skrywa wiele tajemnic, które tylko czekają na odkrycie. Kto wie, może znajdziesz zagubiony skarb piratów?

Wizyta na strzelnicy i ostra amunicja

Dla wszystkich miłośników filmów akcji mamy jeszcze jedną propozycję. Voucher na strzelnicę, który zapewnia szkolenie z używania broni i szeroki arsenał. Policyjny glock, shotgun z dużym odrzutem, legendarny kałasznikow, karabin snajperski – to tylko niektóre modele broni, z których można postrzelać. Ruchome tarcze i wiele sztuk amunicji zapewniają niezapomniane wrażenia, a sama zabawa daje możliwość przetestowania swojej celności, opanowania w stresującej sytuacji. Skok ze spadochronem, nurkowanie w zalanym kamieniołomie, wizyta na strzelnicy – trzy różne prezenty, które łączy jedno: wielkie emocje!

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone