Zamknij
REKLAMA

Monety jako prezent ślubny - za i przeciw

13:32, 26.04.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Wybranie prezentu ślubnego nie należy do łatwych. Można nie wysilić się i kupić komplet ręczników czy pościeli, jednak to rozwiązanie ani oryginalne ani satysfakcjonujące. Prawdziwą radość młodej parze przynieść może podarunek wyjątkowy, taki, którego nie spodziewali się otrzymać, albo też taki, który nawiązuje do ich pasji i zainteresowań. Takim prezentem mogą być monety kolekcjonerskie.

Wzbogacenie dotychczas posiadanej kolekcji

Bliskie relacje z przyszłą para młodą z pewnością pozwoliły zauważyć ich zamiłowanie do kolekcjonowania monet. Wybierając prezent warto zatem rozważyć uzupełnienie zbioru o model, który jest trudno dostępny lub świetnie wpasuje się stylem w posiadaną kolekcję. Należy więc dowiedzieć się:

  1. Jaki rodzaj monet kolekcjonują przyszli państwo młodzi?
  2. Jakie monety posiadają już w kolekcji?
  3. Jakie monety poszukują?

Dzięki temu prezent sprawi radość i będzie przede wszystkim trafiony. Zadanie sobie tych pytań i znalezienie odpowiedzi pozwoli uniknąć powielenia numizmatów lub podarowania takiego, który nie będzie związany z posiadaną kolekcją.

Początek wielkiej pasji

Kolejnym za dla zakupienia monety jako prezent ślubny jest zamiłowanie narzeczonych do historii, podróżowania, zbierania różnych przedmiotów nawiązujących do ważnych wydarzeń. Moneta obiegowa lub okolicznościowa może zrodzić niezwykle ciekawe hobby. Należy jednak pamiętać, że prezent ślubny powinien mieć wartość sentymentalną, ale jednocześnie doskonale się prezentować. Dlatego warto wybrać monety okolicznościowe na skarbnicanarodowa.pl, gdzie znaleźć można szeroki wybór propozycji nawiązujących do różnych wydarzeń, postaci i motywów.

Czy są jakieś przeciw?

Monety nie będą dobrym prezentem, jeśli wiadome jest, że przyszli młodzi mają inne zainteresowania i pasje, które są zupełnie oddalone od charakteru kolekcjonowania. W takiej sytuacji warto podczas rozmowy subtelnie nawiązać do tematu numizmatyki, by dowiedzieć się, jakie zdanie mają przyszli państwo młodzi.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone