Zamknij
REKLAMA

Jaką yerba mate wybrać na start?

12:00, 04.04.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Chcesz rozpocząć picie yerba mate? Odżywczego, ładującego energią wprost ze słońca Ameryki Południowej naparu z ostrokrzewu paragwajskiego? Na rynku dostępne są rozmaite rodzaje yerby, dlatego pierwszy wybór może być dosyć trudny. Szczególnie, jeśli nie znamy smaku, ani tego jak dużej mocy potrzebujemy. Warto zatem spróbować na początek organicznej, świeżej Yerba Mate Green, która przybliży nam wygląd i skondensowaną moc dobrej jakości suszu ostrokrzewu.

Świeża Yerba Mate Green na początek!

Polecamy do spróbowania na początek yerbowej przygody, marki Yerba Mate Green. Susz pochodzi z ekologicznych plantacji w Brazylii i jest suszony przy użyciu gorącego powietrza. Yerba mate ta nie zawiera pyłu, tylko same duże, mięsiste i zielone listki. Dzięki takim procedurom jest to mate z najwyższym stężeniem polifenoli i mikroelementów! Pozwala poczuć nie tylko działanie pobudzające ostrokrzewu, ale też wzmacniające cały organizm. Odżywienie wewnętrzne, rozluźnienie i poprawa nastroju idą tu w parze z energią do działania, koncentracją oraz niepowtarzalnym smakiem. Smakiem, który oscyluje wokół lekko goryczkowych i słodkawych nut. Poza tym, marka Mate Green oferuje także różnorodne mieszanki ziołowe z yerbą czy owocowe. Kwintesencja smaku i działania yerba mate zostaje w ten sposób podniesiona i wzmocniona o określone wartości odżywcze, albo wsparcie w konkretnych potrzebach organizmu (np. poprawa trawienia, relaks, detox, koncentracja). Ta organiczna, brazylijska yerba mate świetnie komponuje się z rozmaitymi dodatkami. Wszystkie mieszanki Yerba Mate Green dostępne sa w sklepie internetowym, pod adresem https://www.yerbamarket.com/pol_m_Yerba-mate-100.html

Łagodny i zdrowy początek z Yerba Mate Green

Yerba Mate Green zapewnia łagodne wprowadzenie do świata ostrokrzewu paragwajskiego. Dzięki niej nie obciążysz zbytnio żołądka oraz zapoznasz się z działaniem mateiny, która w naparze yerba mate nie uwalnia się tak samo, jak w kawie. Jest znacznie subtelniejsza, stopniowo rozbudza organizm, poprawia krążenie i nie powoduje później spadku energii, ani tym bardziej wypłukania minerałów i witamin – wręcz przeciwnie! Mate Green jest pełna tych związków czynnych i skutecznie wspiera przy zdrowym, aktywnym trybie życia. Wybierając idealny rodzaj smakowy dla siebie, możesz przy Yerba Mate Green pracować, relaksować się, spotykać ze znajomymi czy rodziną oraz zarażać odżywczym naparem innych. Mate Green to yerba idealna na początek i na całe życie!

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone