Zamknij
REKLAMA

Jaki hosting www dla sklepu internetowego?

13:58, 12.03.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Prowadzenie własnego sklepu internetowego może być dobrym pomysłem na biznes. Aby jednak taki sklep działał sprawnie i bez problemów technicznych, konieczne jest wybranie dla niego odpowiedniego hostingu www.

Zapewne pomysł na własny e-sklep i jego asortyment jest kluczową kwestią dla tego rodzaju biznesu. Warto jednak pamiętać, że bez dobrej infrastruktury i zaplecza technicznego nawet najlepszy pomysł na sklep online może zostać zniszczony. W bezproblemowym działaniu sklepu internetowego kluczowy udział ma wysokiej klasy hosting www. Znalezienie odpowiedniego hostingu nie jest dziś problemem, oferuje go wielu renomowanych dostawców usług internetowych. Na przykład marka Domeny.pl zapewnia wiele różnych planów hostingu i to w dodatku w pakiecie z domeną internetową, certyfikatem SSL, backupem itd.

Dlaczego dobry hosting www jest ważny dla e-sklepu?

Dobrej jakości hosting www ma kluczowe znaczenie dla bezproblemowego działania sklepu internetowego z wielu powodów. Złej jakości hosting www może oznaczać częste przerwy w działaniu sklepu internetowego. Każda taka przerwa to utrata wielu klientów, którzy mogliby w tym czasie dokonać zakupu. Zwykle w takiej sytuacji klienci idą do konkurencji. Gdy nie działa hosting, najczęściej nie działa także poczta e-mail, co ogranicza kontakt z klientami. Źle dobrany hosting www to także wolne ładowanie strony, które przekłada się na to, że 40% internautów rezygnuje z wejścia do witryny. Jeśli zostanie wybrany zły plan hostingowy, może okazać się, że szybko zostanie wyczerpany limit transferu. To tylko kilka kłopotów, jakie mogą pojawić się, gdy nie będzie zwracana uwaga na jakość hostingu.

Jaki hosting www wybrać?

Skoro wiadomo już, jakiego hostingu www unikać, pojawia się pytanie, jaki pakiet hostingowy wybrać. Wszystko zależy oczywiście od wielkości sklepu internetowego. Duża witryna potrzebuje potężnego hostingu. Wybierając hosting dla takiej witryny, trzeba zwrócić uwagę na różne parametry. Ważna jest dostępna przestrzeń dyskowa na pliki sklepu, szybkość procesora, dostępna pamięć RAM, zainstalowane oprogramowanie, limity transferu itp. Ponadto warto zwrócić uwagę na wsparcie techniczne, doświadczenie dostawcy i poszukać na jego temat opinii. Przy okazji należy sprawdzić, czy razem z hostingiem dostaniemy także w pakiecie dodatkowe usługi. To najkorzystniejsza opcja.

Dobry hosting www, odpowiednio dobrany do obciążenia oraz wielkości e-sklepu to podstawa. To tak naprawdę fundament, na którym dopiero należy budować nasz biznes online. Bez dobrego hostingu żaden sklep internetowy nie jest w stanie sprawnie funkcjonować na dłuższą metę.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone