Zamknij
REKLAMA

Zaawansowane funkcje które ułatwiają życie - Inteligeny dom dostosowany do Twojej wygody

08:53, 11.03.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Systemy automatyki budynkowej wdrażane w nowym budownictwie to zdecydowanie coś więcej niż wygoda i komfort. Inteligentny dom to odpowiedź na Twoje potrzeby - Twój osobisty asystent, ochroniarz i strażnik budżetu.

System inteligentnego domu

Według przepisów prawa unijnego, po 2020 roku systemy przyczyniające się do zwiększania energooszczędności będą koniecznością w każdym nowym budynku. Inteligentny dom jest to zbiór popularnych i powszechnie znanych urządzeń, połączonych w jeden zintegrowany system. To kompleksowe rozwiązanie automatyki domowej, umożliwiające sterowanie domem i mieszkaniem z poziomu np. smartfona. I choć kojarzy Ci się pewnie z czymś drogim, to w rzeczywistości jego cena może Cię pozytywnie zaskoczyć.

Finalna liczba podłączonych instalacji oraz zakres ich funkcji zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i od Twoich potrzeb. Inteligentny dom skonfigurujesz wedle własnego, autorskiego pomysłu, a pracę każdego modułu dopasujesz do stylu życia swojego i pozostałych domowników.Zobacz również Zestawy sterowania bezprzewodowego w systemach inteligentnego domu Extralife co zawierają?

Zarządzanie inteligentnym domem

System inteligentnego domu zapewnia pełną kontrolę nad roletami okiennymi w całym budynku z podziałem na poziomy i pomieszczenia. Ponadto pozwala sterować bramą wjazdową, sterować oświetleniem, a także regulować temperaturę w wybranych pomieszczeniach. Wyobraź sobie sytuację, w której zmęczony po całym dniu pracy w biurze, stoisz w korku. Marzysz tylko o tym, aby położyć się do łóżka. Posiadając system sterowania temperaturą w swoim domu, możesz za pomocą smartfona lub tabletu ustawić odpowiednią temperaturę w sypialni.

Ile kosztuje inteligentny dom?

Inwestycja w inteligentny dom to inwestycja na lata. Korzyści z implementacji jest wiele: od poprawy jakości życia i komfortu, po oszczędności w użyciu energii. Cena inteligentnego domu zależy od funkcjonalności, w które zostanie on wyposażony. Na stronie zamel.com znajdziesz listę akcesoriów dedykowanych pod system, który możesz wdrożyć we własnym domu.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone