Zamknij
REKLAMA

Historia rajstop

13:48, 02.01.2019 | artykuł sponsorowany

Ciężko wyobrazić sobie współczesne życie kobiety bez tak ważnego elementy garderoby jak rajstopy. Aż dziw bierze, że historię rajstop została zapoczątkowana wśród męskiej części arystokracji początku XI, jako element garderoby służący bardziej celą zdrowotnym niż wizualną. Rajstopy pełniły funkcję wspomagającą krążenie krwi oraz chroniły przed zimnem. Były bardzo drogie, więc praktycznie niedostępne dla uboższych niż arystokracja. Co więcej kobiety zainteresowały się rajstopami dopiero w latach 20 XX wieku. A prawdziwa szał zaczął się, gdy firma Du Pont wprowadziła na rynek tzw. "nylon", czyli włóko syntetyczne. Późniejsza rewolucja seksualna i moda na coraz krótsze spódniczki spowodowało, że każda kobieta zaczęła marzyć o rajstopach. Rajstopy stały się nieodzownym elementem kobiecej garderoby i tak zostało do dzisiaj, z tą różnicą, że dzisiaj możemy przebierać w fasonach, kolorach, wzorach i różnego rodzaju materiałach.

Obecnie rajstopy to nieodłączna część naszej stylizacji, bo która kobieta nie czuje się najseksowniej eksponując właśnie nogi.

 Rajstopy mogą pełnić rolę nie tylko dodatku, ale wręcz uzupełnienia kreacji. Piękne, z delikatnym szwem czy z mieniącymi się drobinkami mogą przyciągać spojrzenie bardziej niż sama kreacja, a co więcej pomogą nam wyszczuplić nogi, podkreślić pośladki czy spłaszczyć wystający brzuch. Potrafią być też uzupełnieniem bielizny. W naszej firmie przykładamy bardzo dużą uwagę, aby nasze rajstopy były wykonane tylko i wyłącznie z najlepszej jakości materiałów, dopasowane do różnych oczekiwań i potrzeb kobiet, bo zdajemy sobie sprawę, że każda kobieta jest inna i potrzebuję czegoś innego, a zadowolenia naszych klientek jest najważniejsze.

 Zapraszamy na naszą stronę www.etam.pl, gdzie każda z nas odnajdzie to co właśnie potrzebuje w danym momencie. Czy to rajstopy w seksowne wzory, które dodadzą szyku i elegancji każdej kobiecie, czy też te ciepłe bawełniane, które oprócz tego, że chronią nas przed zimnem również mogą uzupełniać nasze stylizacje. Wachlarz kolorów również jest bardzo bogaty, nie zapominamy o klasyce czyli czerniach i granatach, ale gdy mamy ochotę na odrobinę szaleństwa, znajdziemy również przeróżne wzory. Mamy też coś specjalnego dla fanek naturalności, rajstopy które tworzą efekt „gołych nóg”.

 Na stronie Etam również różnego rodzaju akcesoria zarówno do rajstop jak i pończoch. Gama naszych produktów jest bardzo szeroka, staramy się sprostać wymaganiom każdej naszej klientki, bo wierzymy że każda z nas zasługuje na produkty najlepszej jakości.

 

 

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone