Zamknij
REKLAMA

Wybieramy kolczyki ślubne dla panny młodej i świadkowej. Bez wychodzenia z domu!

08:40, 25.10.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Panna młoda podczas ceremonii zaślubin przyciąga spojrzenia wszystkich zgromadzonych. Świadkowa stoi tuż obok, przytrzymując bukiet i pilnując tego, czy każdy szczegół jest na swoim miejscu. Dobrze, gdy zarówno młoda, jak też jej pierwsza druhna zaplanują swoje stylizacje pod kątem spójności. Najlepiej zacząć od biżuterii, wspólnie wyruszając na poszukiwanie ozdób, które obie panie założą na wielki dzień. Nie trzeba szukać daleko, żeby znaleźć coś ekstra. Wystarczy dostęp do internetu!

Czy zostaniesz moją świadkową? Powiedzenie TAK zobowiązuje

Kim właściwie jest świadkowa? Wyjątkową druhną, wspierającą pannę młodą, a może przypadkową osobą, która po złożeniu podpisu na akcie ślubu znika w tłumie? Z tym bywa różnie, lecz jedno jest pewne – bycie świadkową to zaszczyt, szczególne wyróżnienie. Z szacunku do osoby, która prosi nas o świadkowanie, należy się zgodzić i zrobić wszystko, aby odciążyć ją z przynajmniej niektórych obowiązków. Dobrze też odstresować pannę młodą, kiedy emocje sięgną zenitu. W żadnym wypadku nie można jej zawieść, nie zjawiając się na ceremonii lub zapominając dowodu osobistego. A jeśli zależy nam na tym, aby przyszła żona była dumna z wyboru swojej świadkowej, warto pomyśleć o tym, by mile ją zaskoczyć.

Kolczyki ślubne powinny pochodzić z jednej kolekcji, ale nie być takie same

Mile widziane przez panny młode jest, gdy świadkowe angażują się w przygotowania, pomagają w organizacji wielkiego wydarzenia oraz mają głowę pełną pomysłów. Wychodzenie z inicjatywą to ważna kwestia, ponieważ w stresie zapomina się o wielu rzeczach. Dobrze zorganizowana, przygotowana na każdą okoliczność świadkowa będzie nieocenionym wsparciem. Jednak rola pierwszej druhny nie ogranicza się wyłącznie do dnia ślubu. Jeszcze długo przed nim należy zatroszczyć się o takie detale, jak wybór biżuterii. Znakomitym pomysłem jest zakup podobnych kolczyków dla panny młodej i jej świadkowej. Jak się za to zabrać?

W celu odnalezienia idealnej biżuterii, należy się spotkać i przy dobrej kawie usiąść przed komputerem. Sklepy internetowe to najlepsze źródło inspiracji, które nigdy się nie kończy! Przepiękne kolczyki ślubne można znaleźć w pracowni Jolanty Radziszewskiej, gdzie nie brakuje ozdób z kryształami i diamentami. Przeglądając w domowym zaciszu kolekcje z biżuterią, można na spokojnie wybrać oraz zamówić kolczyki, a także inne ozdoby na ślub. Najważniejsze jest, żeby zrobić burzę mózgów. Niech panna młoda wybierze najlepsze według niej projekty, a świadkowa zaproponuje coś od siebie. Znajdźcie kolekcję, w której są podobne ozdoby w kilku wersjach: bardziej okazały model nada się dla panny młodej, a subtelniejszy dla jej druhny. Powodzenia w poszukiwaniach!

(materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone