Zamknij
REKLAMA

HIT! Bawełniane torby z nadrukiem opanowały świat mody. Sprawdziliśmy, czy warto je mieć

13:52, 10.10.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Przetestowaliśmy dziesiątki toreb ekologicznych, zanim znaleźliśmy te, które spełniają wszystkie nasze wymagania. Nie było łatwo, ale się udało. Odkryliśmy torby ze spersonalizowanym nadrukiem, szerokim dnem i wytrzymałymi paskami na ramię. Cechują się oryginalnym designem, a do tego niewiele kosztują. Zdecydowanie warto je mieć. Spytasz: dlaczego? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć.

Są wygodne i robią wrażenie. Takiej torby z nadrukiem nikt się by nie powstydził

Komfort noszenia przede wszystkim. To warunek, który musi zostać spełniony przez każdą torbę. Pasek nie może być zbyt wąski, bo taki wbija się w ramię. Nie powinien też być za szeroki, żeby się nie zsuwać. Najlepiej, gdy ma szerokość dwóch palców – wtedy idealnie układa się na ramieniu, a torbę wygodnie się nosi. Kolejna kwestia to pojemność. Torby z nadrukiem muszą być dopasowane do potrzeb użytkowników, a ich wymiary nie mogą być mniejsze niż zeszyt formatu A4. Optymalne wymiary to ok. 38 cm na 40 cm, co daje kształt delikatnego prostokąta. Przydatne okazuje się szerokie dno, na którym można ułożyć coś większego, jak lunch box lub książki.

Zdecydowanie najważniejszy jest nadruk. Tu wybór okazuje się ogromny, od prostych napisów, aż po rozbudowane grafiki pełne kolorowych detali. Popularne są hasła i imiona, a także rysunki, zwłaszcza te geometryczne. Podczas naszych testów natrafiliśmy na sklep internetowy Murrano, który oferuje dziesiątki efektownych toreb z bawełnianego płótna. Wśród nich każdy wypatrzy model dla siebie i dla swoich bliskich. Torby z nadrukiem, o którego formie sami decydujemy, to bowiem doskonały pomysł na mały upominek dla osoby, której chcemy sprawić niespodziewaną przyjemność. W Murrano samodzielnie można zaprojektować nadruk, dobierając go do charakteru osoby, która będzie nosiła torbę.

Sytuacje, w których EKO torby okazują się bardzo przydatne. Bądź przygotowany

Ekologiczne torby z nadrukiem są wyjątkowo funkcjonalne i tak naprawdę sprawdzają się w każdych okolicznościach. Są jednak sytuacje, kiedy szczególnie ich potrzebujemy. To np. duże zakupy, podczas których zauważymy, że nic więcej nie zmieści się nam do torebki, a nie mamy drobnych na jednorazową reklamówkę. To wizyta w bibliotece, owocująca w wypożyczenie kilku grubych tomów. To także wyjście do sklepu z małym pieskiem, którego nie chcemy z zostawiać bez opieki przed wejściem – w torbie będzie mu wygodnie, a dzięki 100% bawełnie, pies nie odczuje gorąca. Warto zaopatrzyć się w ten ekologiczny gadżet, choćby ze względu na jego niską cenę. W sklepie Murrano za torbę z indywidualnym nadrukiem zapłacimy ok. 40 zł! A kiedy efektowny produkt o wielu funkcjach przestanie być nam potrzebny, wystarczy go złożyć i schować do kieszeni w torbie lub kurtce, gdzie zawsze będzie pod ręką.

 

(materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone