Zamknij
REKLAMA

Przedstawiamy metody odchudzania - wczasy odchudzające

09:02, 22.08.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Siłownia, piłka nożna, tenis, bieganie, jazda na rowerze, dieta – jest wiele metod na to, by zrzucić zbędne kilogramy. Ich skuteczność jest różna, dlatego warto pomyśleć nad połączeniem ich w jedno. Taką hybrydą są wczasy odchudzające.

Jak schudnąć?

To pytanie powinno sobie zadać 70% Polaków, bowiem właśnie tyle osób, według badań, cierpi na nadwagę lub otyłość. Czy tak się dzieje? Raczej nie, bowiem 5 kilogramów więcej to również nadwaga, jednak mało kto się nią przejmuje. Nie jest to ciężar, który znacząco wpłynie na nasze życie. Jednak osoby, których waga znacząco przekracza „normę” powinny poważnie myśleć i działać w kierunku jej obniżenia. Zwłaszcza, że to nie taka prosta sprawa. Łatwo powiedzieć „do końca roku schudnę 15 kilogramów”. Jednak zdecydowanie trudniej jest to zrobić. Szczególnie, gdy postępujemy według „tradycyjnych” metod, czyli siłowni i diety. Z pewnością efekt w końcu przyjdzie, jednak jeżeli chcemy to zrobić szybko i skutecznie, trzeba poszukać innego sposobu. Jednym z nich są wczasy odchudzające.

Czym są wczasy odchudzające?

Na początku tego tekstu powiedzieliśmy, że wczasy odchudzające są hybrydą. Jednak rzeczywistość jest nieco bardziej skomplikowana. Wiele zależy od obozu, na jaki się udamy. To miejsce w głównej mierze determinuje ćwiczenia, jakie będziemy wykonywać. Oczywiście najlepszy jest ośrodek, który ma zarówno las, jak i jezioro z plażą, bowiem gwarantuje to najszerszy zakres ćwiczeń. A ćwiczenia mogą być różne. Są to wspomniane wyżej bieganie, jazda na rowerze, gry grupowe, ale również treningi lekkoatletyczne, spływy kajakowe, tabata czy joga. Wpływ na program treningowy ma również stopień zaawansowania grupy. Odchudzanie to nie tylko trening o czym doskonale zdają sobie sprawę organizatorzy wczasów odchudzających. By był on skuteczny, potrzeba wdrożenia odpowiedniej diety, która wyklucza niezdrową żywność (fast food, słodzone, gazowane napoje, tłuste potrawy, itp.).

Ile można schudnąć jadąc na wczasy odchudzające?

Odpowiedź na to pytanie z pewnością interesuje cię najbardziej. W końcu o to chodzi w odchudzaniu – o efekty. Dlatego w tym miejscu powiemy ci, czego możesz się spodziewać. Tak naprawdę nie ma na to pytanie jednej, pełnej odpowiedzi. Wszystko zależy od nas samych. Są osoby, które w trakcie miesięcznych wczasów odchudzających potrafiły schudnąć 13-14 kilogramów, ale również i takie, co zrzuciły 10 kilogramów w dwa tygodnie. Ostateczny rezultat zależy od naszego organizmu oraz zaangażowania. Im bardziej przyłożymy się do treningu, tym lepszy rezultat osiągniemy.

 

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone