Zamknij
REKLAMA

Tancerze do teledysków i eventów - gdzie ich szukać?

09:25, 14.08.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Taniec to nie tylko sport i sposób na przyjemne spędzenie popołudnia czy wieczoru w klubie, ale także szeroko wykorzystywany w mediach zawód. W końcu teledyski muzyczne czy niektóre programy telewizyjne nie istnieją bez oprawy tanecznej. Z drugiej strony, znalezienie odpowiedniego tancerza jest czasochłonne i wymaga odpowiedniego researchu, przeprowadzenia castingu a czasem także kilku prób, zanim trafimy na tę odpowiednią osobę czy zespół. Nie każdy przedsiębiorca może sobie pozwolić na tak długi proces poszukiwania idealnych kandydatów. Gdzie zatem warto szukać, aby znaleźć najlepszy team dla swojego projektu, w wybranym terminie i budżecie?

Szukaj w szkołach tańca

Instruktorzy, poza prowadzeniem grup, często podejmują się również dodatkowych zadań związanych ze swoją pasją. Wielu spośród instruktorów tańca w Warszawie regularnie jeździ na zawody oraz uczestniczy w różnego rodzaju eventach, kampaniach reklamowych czy programach telewizyjnych, jak np. Taniec z gwiazdami. Gdzie takich osób szukać? To proste - najlepiej w miejscach, gdzie na co dzień prowadzą zajęcia taneczne. Jeżeli instruktor nie wynajmuje własnej sali, często możemy natrafić na podobne lekcje prowadzone w okolicach szkół czy ośrodków sportowych. Bezpośrednia rozmowa z tancerzem pozwoli nam określić, czy jest to osoba pasująca idealnie do naszego projektu.

Internet kopalnią talentów

Innym sposobem na pozyskanie osób do projektu jest oczywiście szukanie w internecie. W tym wypadku możemy skorzystać z usług agencji zrzeszającej tancerzy i modeli, przeszukać Facebooka lub odwiedzić tematyczne fora internetowe. Sposobów, podobnie jak ilości stron poświęconych tańcu i tancerzom, jest całe mnóstwo. Jeżeli jednak decydujemy się na podjęcie współpracy z agencją, warto wcześniej zaznajomić się z jej zasadami oraz zadzwonić i upewnić się, że wybrana przez nas osoba będzie dostępna w terminie, w którym potrzebujemy skorzystać z jej usług.

Profesjonalni tancerze przydają się w wielu sytuacjach, jak np. przy organizacji pikników i eventów na świeżym powietrzu, zajęć dodatkowych dla dzieci czy programów w telewizji. Wiele klipów muzycznych i koncertów na żywo nie istniałoby, gdyby nie zespół dobrych tancerzy. Jeżeli potrzebujemy podjąć współpracę z instruktorem lub tancerzem, warto wcześniej poznać taką osobę i dokładnie sprawdzić, czy spełnia ona nasze wymagania. W przypadku współpracy z agencją zrzeszającą tancerzy jest to o tyle prostsze, że wstępną selekcję możemy zlecić osobie z firmy, co pozwala na zaoszczędzenie na czasie.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone