Zamknij
REKLAMA

Krem na rozstępy - dla kogo?

13:26, 13.08.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Najczęściej dotyczą one kobiet po ciąży oraz osób, które w krótkim czasie mocno przybrały na wadze. Rozstępy, bo o nich będzie mowa, to poważny problem. Sprawdzamy, kto musi się z nimi mierzyć oraz czy krem na rozstępy, to skuteczne narzędzie do ich likwidacji.

Rozstępy – poważny problem

W dzisiejszym świecie jest wiele problemów, które trapią naszą skórę. Jednak jest jeden, który towarzyszy nam od lat i wpędza nas w kompleksy. Są to rozstępy. Choć rozstępy uważane są za typowo kobiecy problem, dotykają one nie tylko panie, ale również i mężczyzn. Rozstępy pojawiają się, gdy w krótkim odstępie czasu mocno nastąpi spory wzrost masy ciała. Właśnie dlatego są one uważane za kobiecą przypadłość. Panie w ciąży w kilka tygodni potrafią przytyć kilkanaście kilogramów, co negatywnie odbija się na ich skórze. Jednak na rozstępy narażone są również osoby otyłe. Przybranie 10 czy 20 kilogramów w miesiąc nie jest trudne. Wystarczy brak ruchu i dużo pustych kalorii – to prosta droga do rozstępów. Z drugiej strony, nadmiar ćwiczeń również może spowodować rozstępy. Kulturyści, czyli osoby o mocno wyrzeźbionej sylwetce, często zmagają się z niedoskonałościami swojego ciała w postaci rozstępów. Występować mogą one na skórze ud, brzucha, pośladków, rękach i piersi, na plecach, od wewnętrznej strony ramion, pod ramionami, na klatce piersiowej, barkach, wewnętrznej stronie ud oraz w okolicy bicepsa.

Jak się ich pozbyć?

Wbrew temu, co się sądzi, rozstępy są niezwykle trudne do usunięcia. W większości przypadków usunięcie rozstępów jest możliwe tylko metodą operacyjną. Natomiast rozstępy we wcześniejszej fazie pomoże zlikwidować medycyna estetyczna. Jednak oba te rozwiązania są dość kosztowne, dlatego warto znaleźć takie, którego cena będzie niższa, zaś skuteczność potwierdzona. Tym sposobem jest krem na rozstępy.

Czy krem na rozstępy to skuteczne rozwiązanie?

Być może nie wierzysz w działanie „cudownych kosmetyków”. W tym miejscu chcemy zaznaczyć, że krem na rozstępy to nie kolejny „lek na wszystko”. Krem na rozstępy działa, ale pod jednym warunkiem. Gdy zareagujemy odpowiednio szybko, Oczywiście nie zawsze da się przewidzieć, że pojawią nam się rozstępy. Jednak jeżeli planujemy ciążę lub rozpoczęcie ćwiczeń, warto mieć w zanadrzu krem na rozstępy. Jak już wiesz, z pewnością w obu tych przypadkach prędzej czy później pojawią się one na twojej skórze. Dlatego zadbaj o nią odpowiednio wcześnie i profilaktycznie zastosuj ten kosmetyk przy pierwszych objawach. W ten sposób nie tylko zminimalizujesz ryzyko rozrostu rozstępów, ale i odpowiednio nawilżysz i dodasz elastyczności swojej skórze.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone