Zamknij
REKLAMA

Samochody poleasingowe! Dlaczego warto kupić taki samochód?

15:32, 08.08.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Większość młodych przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą, nie może sobie pozwolić na zakup nowiutkiego auta dostawczego, bez którego w wielu branżach trudno się obejść. Doskonałym wyjściem z tej sytuacji może być inwestycja w sprawdzone auto po-leasingowe, z małym przebiegiem i za niewygórowaną cenę.

Auto poleasingowe to dobra inwestycja

Auta po-leasingowe to samochody używane w wielu branżach. Powszechnie panuje opinia, że po okresie leasingu, który może trwać od 2 do 6 lat, nie cieszą się one zbyt dobrym stanem technicznym, a to ze względu na ilość przejechanych kilometrów, co oczywiście ma wpływ na silnik. Jednak to tylko po części prawda. Wszystko zależy od tego, jak samochód był przez czas leasingu użytkowany, co wiąże się oczywiście z jego pełnym serwisowaniem. Na rynku jest mnóstwo samochodów poleasingowych, jedne są zadbane i warto po nie sięgnąć, inne z kolei to dodatkowe koszta naprawy. Aby kupić dobre auto po-leasingowe i nie żałować zainwestowanych pieniędzy, warto zajrzeć na tę stronę autakrajowe.com.pl. Można tu dostać samochody dostawcze różnych marek, z niewielkim przebiegiem.

Dlaczego warto kupić auto poleasingowe?

Samochody poleasingowe pochodzą z wiarygodnego źródła, nie ma zagrożenia, że były kradzione. Ponadto mają udokumentowany przebieg, więc nie ma obaw, że kupując taki samochód, zostaniemy oszukani, co do ilości przejechanych przez niego kilometrów. To jeszcze nie wszystko. Auto zakupione w renomowanym komisie samochodowym, na pewno posłuży właścicielowi przez lata.

Gotówką czy kartą za auto poleasingowe?

Za samochód po-leasingowy, klient może zapłacić gotówką lub dokonać przelewu na konto bankowe. Będzie to zależało wyłącznie od niego, ale obie opcje są możliwe. W przypadku przelewu pojazd jest wydawany po zaksięgowaniu operacji. Dla klientów, którzy nie mają wystarczających środków na zakup samochodu, istnieje możliwość kupna auta w kredycie przy minimalnej pierwszej wpłacie i kredytowaniu na okres od 1 do 100 miesięcy. Czas finalizowania transakcji wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

(materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone