Zamknij
REKLAMA

Piękne i modne wnętrza restauracji

20:01, 04.06.2018 | Materiały partnera
Skomentuj
Fot. Materiały partnera

Obecni restauratorzy prześcigają się w tym, aby wnętrza ich restauracji prezentowały się równie atrakcyjnie i oryginalnie, jak potrawy na talerzu. Współczesna restauracja tworzy całość łącząc efekty kulinarne na talerzu z wystrojem wnętrza, które powinno wyglądać niecodziennie, niebanalnie i pięknie. Połączenie stylu w niezwykłą, spójną całość jest sztuką, podobnie jak dobór mebli do wystroju wnętrza.

Konsumenci stali się niezwykle wymagający i teraz oprócz wykwintnych i wyrafinowanych smaków poszukują zacisznej atmosfery lub klimatycznej aury, a przede wszystkich poczucia komfortu i dobrego nastroju. Kameralne stoliki, miękkie, wygodne krzesła, stonowane barwy i odpowiednio dobrane oświetlenie decydują o tym, czy dane miejsce zyska sławę i stanie się jednym z chętnie odwiedzanych miejsc na kulinarnej mapie danego miasta.

Naturalne meble – wyróżniki smaku i stylu

Nic tak nie działa na zmysły jak prostota stylu i naturalne materiały, z których wykonano meble. Drewno jest jednym z niezmiennie modnych i najpiękniejszych surowców do produkcji stołów, ław i krzeseł oraz szaf. Jednorodne i niepowtarzalne, naturalne i trwałe, sprawia, że drewniane meble są cenione od dziesiątek lat, a renomowane i słynne restauracje wyposażone są zazwyczaj w drewniane meble.

Producent mebli drewnianych https://www.edar.com.pl/meble/krzesla-do-reustaracji/ zapewnia wyjątkową ofertę mebli drewnianych przeznaczonych do różnego wystroju i aranżacji wnętrz restauracyjnych i barowych.

Stylowo i wykwitnie

Meble przeznaczone do ekskluzywnej restauracji powinny być wygodne, aby goście z przyjemnością spędzali tam czas i chętnie powracali, a ponadto polecali to miejsce innym jako swój ulubiony lokal. O powodzeniu restauracji świadczą nie tylko wspaniale podane, imponujące potrawy i fachowa, pomocna obsługa, ale także meble, które tworzą klimat miejsca i również decydują o tym czy tu powrócimy.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy lokal ma określoną powierzchnię, która determinuje liczbę stolików oraz stołów i wielkość krzeseł. Podczas projektowania wystroju sali konsumpcyjnej trzeba uwzględnić wielkość stolików, ław oraz krzeseł.

Magia drewnianych mebli

Drewniane meble ocieplają wnętrza nadając im przyjazny wygląd. Niektóre meble z drewna są wyjątkowo eleganckie i odpowiednio zaaranżowane wnętrze dodatkowo podkreśla ich urodę oraz unikalny styl. Drewniane ławy i stoły wstawiane do ogródków restauracyjnych tworzą swojski klimat zyskując grono stałych bywalców, którzy lubią swojskie jadło i biesiady przy długich ławach współdzielonych z innymi gości lokalu.  

Gatunek drewna, podobnie jak kształt mebli decyduje o ostatecznym wyglądzie restauracji. Dla pełnej wygody gości drewniane krzesła można wyposażyć w miękkie i wygodne poduchy, które znacznie łatwiej utrzymać w czystości niż tapicerowane krzesła, które dość szybko tracą swój piękny wygląd. Ponadto drewniane krzesła i taborety można szybko sprzątnąć lub odstawić na bok podczas sprzątania wkładając jedno krzesło w drugie. Ma to także szczególne znaczenie dla personelu restauracji. Warto o tym pamiętać przy wyborze mebli do restauracji.

(Materiały partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone