Zamknij
REKLAMA

Stworzenie wizytówki online jest teraz prostsze niż myślisz

10:21, 03.11.2021 | materiały partnera

Otwierasz własną działalność gospodarczą i planujesz zamówić swoje pierwsze materiały promocyjne i reklamowe? Być może przeprowadzasz szeroko zakrojone działania rebrandingowe, które będą wiązać się ze znacznymi zmianami w dotychczasowej linii materiałów wizualnych? W obu powyższych przypadkach możesz potrzebować zupełnie nowych wizytówek. Zanim rozpoczniesz poszukiwania doświadczonego grafika, zapoznaj się z możliwościami stworzenia wizytówki online z szablonu – zdecydowanie najszybszej i najtańszej z dostępnych metod zamówienia własnego, oryginalnego projektu.

Wizytówki online – jak przebiega proces kreacji?

Decydując się na zamówienie nowych wizytówek, należy zastanowić się nad wyborem najbardziej korzystnego dla nas źródła nowych materiałów promocyjnych. Ponieważ wizytówki należą do jednych relatywnie najprostszych do skomponowania form reklamy wizualnej, wiele osób decyduje się na samodzielne opracowanie stosownego projektu za pomocą prostych programów graficznych. Warto podkreślić jednak, że elementy, które bardzo korzystnie prezentują się na ekranie komputera, mogą kompletnie nie sprawdzić się w druku.

Wśród elementów mających największy wpływ na rzeczywistą jakość wydruku należy wymienić m.in. zastosowaną paletę kolorów (RGB zamiast przeznaczonej do druku CMYK), niezachowanie tzw. obszarów bezpiecznych oraz spadów czy zapisanie projektu w formacie, który nie wspiera unikalnych właściwości graficznych projektu. Rozwiązaniem tego problemu może być zatrudnienie eksperta lub skorzystanie z szablonów wizytówki online, udostępnianych przez niektóre drukarnie.

Szablony wizytówki online występują w setkach unikalnych wariantów

Jeśli nie czujesz się na siłach, aby samodzielnie opracować odpowiedni motyw, lecz nie chcesz przepłacić za przygotowanie unikalnego szablonu przez zawodowego grafika, z pomocą mogą przyjść Ci wizytówki online w postaci przygotowanego wcześniej szablonu. W ofercie wiodących firm bez trudu znajdziesz dziesiątki praktycznych motywów, dostoswanych wizualnie do kanonu rozmaitych branż, takich jak uroda, sport, medycyna, finanse, usługi dla domu, transport czy budownictwo.

Zastanawiasz się, która z działających na rynku firm posiada największy wybór funkcjonalnych szablonów na wizytówki online? Zapoznaj się z bogatą ofertą marki Stempleks – na stronie internetowej firmy znajdziesz setkę praktycznych motywów na wizytówki, podzielonych na ponad 20 funkcjonalnych kategorii. Dołącz do zadowolonych klientów marki Stempleks i przekonaj się, że stworzenie unikatowego motywu dla firmowych wizytówek jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Źródło: stempleks.pl

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%