Zamknij
REKLAMA

Ścianka tekstylna czy roll up - jak dokonać odpowiedniego wyboru?

14.34, 01.08.2022 materiał partnera

Ścianki tekstylne wystawiennicze stały się z biegiem lat coraz bardziej popularne, ponieważ pozwalają na tanią opcję dla tych klientów, którzy lubią minimalizm, wygodę prostotę lub dla tych, którym podoba się pomysł podróżującego światła. Rollupy, to równie proste i wygodne rozwiązanie, ale czy można je stosować zamiennie? Co wybrać ściankę tekstylną czy roll up?

Ścianki tekstylne – czemu są modne?

Dzięki dużej szerokości druku na wytrzymałym materiale poliestrowym przenośna grafika ścienna sublimowana barwnikiem zapewnia jednolitą grafikę jednoczęściową. Wykończenie sprawia, że To rozwiązanie nie tylko oferuje niezrównaną żywotność, ale pozostaje lekkie, łatwe w użyciu i zapewnia najbardziej oszczędną możliwą opcję. Tkanina oferuje zmywalne rozwiązanie, które można łatwo zmienić w celu dopasowania do grupy docelowej. Przenośne grafiki ścienne ekspozycyjne są popularne na targach, wystawach, konferencjach lub innych wydarzeniach, gdzie chcemy odgrodzić nasze stanowisko, tworząc wydzieloną i bezpieczną przestrzeń. Ściany targowe tekstylne mają tę zaletę, że są łatwe w transporcie i ustawieniu. Tkanina ma pewną elastyczność i można ją idealnie gładko rozciągać. Ścianka tekstylna Vario jest mobilna i można ją dowolnie ustawić w pomieszczeniu. Duża powierzchnia oferuje dużą przestrzeń do wyświetlania wszelkiego rodzaju grafik i czcionek. Elegancka huśtawka górnej i dolnej krawędzi dopełnia innowacyjny projekt. Przemyślany, prosty system aluminiowych łączników zapewnia szybki i nieskomplikowany montaż.

Jakie zalety mają rollupy?

Roll-upy to jedno z narzędzi marketingowych. Składają się one z płótna, na którym nadrukowany jest wzór, który jest podwinięty u podstawy konstrukcji. Są obiektami samowystarczalnymi, co oznacza, że dzięki swojej konstrukcji pozostają w pozycji pionowej i stabilnej bez konieczności stosowania jakichkolwiek innych akcesoriów. Są bardzo uniwersalnym i funkcjonalnym narzędziem reklamowym na wszelkiego rodzaju imprezach czy targach ze względu na ich łatwy transport i montaż. Mają ogromną siłę przyciągania konsumentów, a dodatkowo rollupy są obecnie jednymi z najtańszych wyświetlaczy bez utraty oczekiwanej jakości. Ich głównym celem jest przyciągnięcie uwagi lub spojrzenia na wiadomość, nowy produkt, sklep, promocję… Wszystko zależy od tego, co chcesz przekazać. Dodatkowo rollupy mogą służyć również jako element dekoracyjny, ponieważ są w pełni konfigurowalne. Co je odróżnia od ścianek tekstylnych? Są zwyczajowo mniejsze, zgrabniejsze i lżejsze.

Co wybrać rollup, czy ściankę tekstylną?

To zależy. Ścianki tekstylne świetnie sprawdzają się przy tworzeniu stoik wystawienniczych na targach, czy budowania większych showroomów w centrach handlowych. Dzięki nim możesz wygrodzić daną przestrzeń. RollUpy sprawdzają się natomiast przy małych stoiskach degustacyjnych, podczas konferencji, spotkań biznesowych, czy jako dodatkowe wyposażenie stoiska wystawienniczego. Niezależnie jednak co wybierzesz systemy wystawiennicze od Adsystem, będą charakteryzowały się wysoką jakością wykonania i żywotnością.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%