Zamknij
REKLAMA

... bo jedzenie może być pasją! Film promocyjny Kebap Stambuł w Gorlicach

2018-02-26 14:29:56
REKLAMA

Świeże mięso, oryginalne przyprawy z Bliskiego Wschodu, dobrze dobrane warzywa i chrupiące ciasto. To kebab idealny. Problem polegał na tym gdzie taki zjeść. Mimo wielu poszukiwań nie znalazłem w okolicy tego typu jedzenia w odsłonie, jaką poznałem wiele lat temu w Niemczech, gdzie kebap przygotowywany był z prawdziwego mięsa przez rodowitego Turka.  

Stwierdziłem, że muszę wziąć sprawy w swoje ręce i gdy tylko pojawiła się szansa na własny lokal stwierdziłem, że czas stworzyć coś swojego.  Tak narodził się pomysł na stworzenie Kebap Stambuł.

W Kebap Stambuł każde danie powstaje na bazie świeżego mięsa, sosów robionych na bazie jogurtu wg własnych receptur, świeżutkich warzyw krojonych na bieżąco, dzięki czemu nie tracą na swojej witalności i chrupkości.

Oferowane przez nas mięso to po prostu czyste jednogatunkowe mięso bez domieszki tłuszczów, polepszaczy utwardzaczy czy wzmacniaczy smaku. Wołowina to wołowina, wieprzowina to wieprzowina, a kurczak to kurczak.

Gwarantujemy codzienną dostawę świeżego mięska, które następnie jest plastrowane, marynowane w oryginalnych tureckich przyprawach i opiekane specjalnie dla Was.

                                                                                          ......smacznie polecam Maciej Radecki

Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@gorlice24.pl
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone