pracownik biura obsługi klienta - doradca serwisowy

Miejsce pracy: Biecka 102, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: obsługa klientów, zaopatrzenie warsztatu w części
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.08.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
  • średnie zawodowe, mechaniczne, kierunek: kierunkowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
    • obsługa komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie min. średnie zawodowe techniczne lub mechaniczne; prawo jazdy kat. B; umiejętność obsługi komputera
      Pracodawca: Firma Handlowo-Usługowa "Auto-Polak" Urszula Pisarczyk-Polak
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Biecka 102, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Urszula Pisarczyk- Polak
      Numer telefonu: 602-389-804
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie + CV
      wykonywanie zabiegów fryzjerskich, m.in.: zabiegi pielęgnacyjne włosów, strzyżenie, formowanie fryzur, ondulowanie, koloryzacja; stosowanie odpowiednich preparatów oraz oraz sprzętówdo wykonywania pos
      StPr/19/0652
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      obsługa komputera, sporządzanie projektów pism, ekspedycja korespondencji, porządkowanie akt
      StPr/19/0655

      przyjmowanie towaru do magazynu po sprawdzeniu pod względem ilościowym i jakościowym, rozmieszczanie i układanie towaru w magazynie, wydawanie towaru z magazynu z użyciem zdalnego magazyniera, sprawdz
      StPr/19/0649
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      przygotowywanie stanowiska pracy, bieżące utrzymanie czystości na stanowisku oraz porządkowanie po zakończeniu pracy; pobieranie produktów z magazynu, zabezpieczanie przed zepsuciem; obróbka wstępna (
      StPr/19/0640

      ogólny zakres obowiązków sprzedawcy
      StPr/19/0641

      prowadzenie procesu blendingu zgodnie z instrukcją, kontrola i regulowanie parametrów procesu technologicznego, kontrola procesu bezpośrednio na instalacji, obsługa agregatów pompowych oraz wag, pobie
      StPr/19/0645

      wykonywanie manicure żelowego, pedicure, przedłużanie rzęs, wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz
      StPr/19/0639

      wykonywanie zabiegów kosmetycznych, manicure, pedicure, masaż, porady kosmetyczne
      StPr/19/0638

      przygotowanie materiałów drzewnych do obróbki; wycinanie elementów drewnianych na pile formatowej; montaż wyrobu gotowego; pakowanie wyrobów gotowych
      StPr/19/0630

      przyjmowanie i odbiór towaru, sprawdzanie pod kątem ilościowym; dbanie o estetykę i czystość miejsca sprzedaży; uiszczanie należności za produkty; informowanie nabywcy o walorach sprzedawanych produkt
      StPr/19/0631