Spawacz Napawacz

Nr oferty: 78/7/2019Dodane przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Krosno

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Spawanie/napawanie zgodnie ze specyfikacją i rysunkami technicznymi, wymaganiami jakościowymi międzynarodowych Klientów Rzetelne raportowanie realizacji przewodników Przestrzeganie ustalonych proced
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia:
Wynagrodzenie brutto: do 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
    Zawód:
    • Hartownik
      Język:
      • polski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Uprawnienia spawalnicze, chęć do pracy i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, znajomość rysunku technicznego
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez OHP
        Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
        Adres: Lewakowskiego 7, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie
        Osoba do kontaktu: Edyta Wilusz
        Numer telefonu:
        E-mail: mbp.krosno@ohp.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
        wykonywanie zabiegów fryzjerskich, m.in.: zabiegi pielęgnacyjne włosów, strzyżenie, formowanie fryzur, ondulowanie, koloryzacja; stosowanie odpowiednich preparatów oraz oraz sprzętówdo wykonywania pos
        StPr/19/0652
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        obsługa komputera, sporządzanie projektów pism, ekspedycja korespondencji, porządkowanie akt
        StPr/19/0655

        przyjmowanie towaru do magazynu po sprawdzeniu pod względem ilościowym i jakościowym, rozmieszczanie i układanie towaru w magazynie, wydawanie towaru z magazynu z użyciem zdalnego magazyniera, sprawdz
        StPr/19/0649
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        przygotowywanie stanowiska pracy, bieżące utrzymanie czystości na stanowisku oraz porządkowanie po zakończeniu pracy; pobieranie produktów z magazynu, zabezpieczanie przed zepsuciem; obróbka wstępna (
        StPr/19/0640

        ogólny zakres obowiązków sprzedawcy
        StPr/19/0641

        prowadzenie procesu blendingu zgodnie z instrukcją, kontrola i regulowanie parametrów procesu technologicznego, kontrola procesu bezpośrednio na instalacji, obsługa agregatów pompowych oraz wag, pobie
        StPr/19/0645

        wykonywanie manicure żelowego, pedicure, przedłużanie rzęs, wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz
        StPr/19/0639

        wykonywanie zabiegów kosmetycznych, manicure, pedicure, masaż, porady kosmetyczne
        StPr/19/0638

        przygotowanie materiałów drzewnych do obróbki; wycinanie elementów drewnianych na pile formatowej; montaż wyrobu gotowego; pakowanie wyrobów gotowych
        StPr/19/0630

        przyjmowanie i odbiór towaru, sprawdzanie pod kątem ilościowym; dbanie o estetykę i czystość miejsca sprzedaży; uiszczanie należności za produkty; informowanie nabywcy o walorach sprzedawanych produkt
        StPr/19/0631