Pomocniczy robotnik polowy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Praca w terenie, wykonywanie pomoiarów, pobór próbek gleby po odpowiednim przeszkoleniu przez firmę. Wyjazdy na jeden miesiąc na terenie Polski
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.07.2019
Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat)
      Język:
      • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: osoby studiujące zaocznie - dod. atut, osoby operatywne, odpowiedzialne, dyspozycyjne
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Grzegorz Lichoń
        Numer telefonu: 183536307 w. 110
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie + CV
        wykonywanie zabiegów fryzjerskich, m.in.: zabiegi pielęgnacyjne włosów, strzyżenie, formowanie fryzur, ondulowanie, koloryzacja; stosowanie odpowiednich preparatów oraz oraz sprzętówdo wykonywania pos
        StPr/19/0652
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        obsługa komputera, sporządzanie projektów pism, ekspedycja korespondencji, porządkowanie akt
        StPr/19/0655

        przyjmowanie towaru do magazynu po sprawdzeniu pod względem ilościowym i jakościowym, rozmieszczanie i układanie towaru w magazynie, wydawanie towaru z magazynu z użyciem zdalnego magazyniera, sprawdz
        StPr/19/0649
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        przygotowywanie stanowiska pracy, bieżące utrzymanie czystości na stanowisku oraz porządkowanie po zakończeniu pracy; pobieranie produktów z magazynu, zabezpieczanie przed zepsuciem; obróbka wstępna (
        StPr/19/0640

        ogólny zakres obowiązków sprzedawcy
        StPr/19/0641

        prowadzenie procesu blendingu zgodnie z instrukcją, kontrola i regulowanie parametrów procesu technologicznego, kontrola procesu bezpośrednio na instalacji, obsługa agregatów pompowych oraz wag, pobie
        StPr/19/0645

        wykonywanie manicure żelowego, pedicure, przedłużanie rzęs, wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz
        StPr/19/0639

        wykonywanie zabiegów kosmetycznych, manicure, pedicure, masaż, porady kosmetyczne
        StPr/19/0638

        przygotowanie materiałów drzewnych do obróbki; wycinanie elementów drewnianych na pile formatowej; montaż wyrobu gotowego; pakowanie wyrobów gotowych
        StPr/19/0630

        przyjmowanie i odbiór towaru, sprawdzanie pod kątem ilościowym; dbanie o estetykę i czystość miejsca sprzedaży; uiszczanie należności za produkty; informowanie nabywcy o walorach sprzedawanych produkt
        StPr/19/0631