Nauczyciel przedszkola (prace interwencyjne)

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć z dziećmi
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie wyższe - wychowanie przedszkolne; staż pracy - mile widziany
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Katarzyna Przybyłowicz
    Numer telefonu: 183536307 w. 102
    E-mail: krgo@praca.gov.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    Analiza potrzeb klienta, wybór i promocja towarów i usług dla indywidualnych potrzeb klienta, prezentacja ofert, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami bhp, PPOŻ, dbanie o czys
    StPr/19/0459
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Przyjmowanie dostaw towarów, przygotowanie towarów do sprzedaży, obsługa klientów, tworzenie zapotrzebowania na towary
    StPr/19/0457
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    prowadzenie zajęć z dziećmi
    StPr/19/0458
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Stylizacje damskie, męskie, koloryzacja, trwałe, balejage, upięcia itp
    StPr/19/0447

    Współuczestnictwo w realizacji projektów; realizacja powierzonych zadań zgodnie z przyjętymi normami oraz założonymi terminami; pomoc w bieżących zadaniach realizowanych w MGGP SA
    StPr/19/0452
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    przyjmowanie towaru do magazynu - sprawdzanie pod względem ilościowym, sprawdzanie terminów przydatności do spożycia, wydawanie towarów z magazynu wg faktury
    StPr/19/0446

    przyjmowanie i selekcjonowanie korespondencji, obsługa telefonów, telefaksów, przygotowywanie korespondencji do wysyłki, odbiór poczty elektronicznej, obsługa kserokopiarki, obsługa komputera i posług
    StPr/19/0441

    czyszczenie konstrukcji stalowych, przygotowanie elementów do malowania, nakładanie powłok antykorozyjnych
    StPr/19/0443

    dorabianie, dopasowywanie i wymienianie uszkodzonych części z zastosowaniem operacji: wiercenia, rozwiercani, cięcia, piłowania, skrobania, docierania, gięcia, nitowania, kucia, szlifowania, zgrzewani
    StPr/19/0429

    obsługa klientów na stoisku mięsnym, zamawianie, odbiór, ekspozycja towarów, obsługa kasy fiskalnej, terminala POS, kolektora, obsługa komputera
    StPr/19/0424