Kierowca samochodu ciężarowego

Miejsce pracy: Wincentego Pola 59, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: przewóz towarów na terenie Polski i Niemiec
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 11.04.2019
Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. C + E
    • przewóz rzeczy
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Kierowca samochodu ciężarowego
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenia min. zasadnicze zawodowe; staż pracy- mile widziany; prawo jazdy kat. C+E, przewóz rzeczy - aktualne uprawnienia
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: RYSZARD HAŁGAS FHU
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Wincentego Pola 59, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Ryszard Hałgas
        Numer telefonu: 609 582 122
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Skierowanie + CV
        przekazania dokumentów:
        Prowadzenie samochodu do 3,5 tony. Praca na tereinie kraju
        StPr/19/0372
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        demontaż starej stolarki okiennej i drzwiowej, montaż nowych okien i drzwi. Praca na terenie powiatu gorlickiego i jasielskiego.
        StPr/19/0374

        montaż konstrukcji stalowo - szklanych. Praca na terenie całego kraju
        StPr/19/0375

        Prace związane z robotami budowlanymi - układanie kostki brukowej. Praca na terenie powiatu gorlickiego.
        StPr/19/0377

        Obsługa traktora z przyczepą dwuosiową. Praca na terenie powiatu gorlickiego.
        StPr/19/0378

        zapoznanie się z surowcami potrzebnymi do produkcji, zapoznanie się ze stanowiskami i urządzeniami w cukierni, przygotowanie surowców, zarabiania ciast, przygotowanie mas do przekładania ciastek, babe
        StPr/19/0355
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        dbanie o porządek w sklepie, 0obsługa klientów, dbanie o odpowiednią ekspozycje towarów w sklepie, udzielanie informacji o towarach w sklepie, przygotowanie produktu do sprzedaży
        StPr/19/0356

        sprzedaż produktów, obsługa klienta, przyjmowanie dostaw towarów, eksponowanie towaru na regałach, obsługa kasy i terminału płatniczego, dbanie o czystość i estetykę sprzedaży
        StPr/19/0357

        analizowanie potrzeb kursantów na rynku szkoleniowym oraz prezentowanie ofert firmy, prowadzenie dokumentacji związanej z ofertami, indywidualne doradztwo klienta, dobór w przygotowaniu odpowiedniej o
        StPr/19/0365

        sprzedaż wyrobów cukierniczych, lodów, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o czystość stanowiska pracy, kontrola jakości towarów
        StPr/19/0358