Cukiernik (oferta pracy po stażu)

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: ocena przydatności surowców oraz przygotowanie ich do produkcji, mieszanie, wyrabianie, przygotowywanie nadzień, kremów, polew, owoców, ponczów, wypiek ciast i ciasteczek, tortów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 15.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Cukiernik* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe gastronomiczne lub posiadanie umiejętności cukierniczych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Przybyłowicz
      Numer telefonu: 183536307 w. 109
      E-mail: krgo@praca.gov.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie +CV
      przekazania dokumentów:
      Prowadzenie samochodu do 3,5 tony. Praca na tereinie kraju
      StPr/19/0372
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      demontaż starej stolarki okiennej i drzwiowej, montaż nowych okien i drzwi. Praca na terenie powiatu gorlickiego i jasielskiego.
      StPr/19/0374

      montaż konstrukcji stalowo - szklanych. Praca na terenie całego kraju
      StPr/19/0375

      Prace związane z robotami budowlanymi - układanie kostki brukowej. Praca na terenie powiatu gorlickiego.
      StPr/19/0377

      Obsługa traktora z przyczepą dwuosiową. Praca na terenie powiatu gorlickiego.
      StPr/19/0378

      zapoznanie się z surowcami potrzebnymi do produkcji, zapoznanie się ze stanowiskami i urządzeniami w cukierni, przygotowanie surowców, zarabiania ciast, przygotowanie mas do przekładania ciastek, babe
      StPr/19/0355
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      dbanie o porządek w sklepie, 0obsługa klientów, dbanie o odpowiednią ekspozycje towarów w sklepie, udzielanie informacji o towarach w sklepie, przygotowanie produktu do sprzedaży
      StPr/19/0356

      sprzedaż produktów, obsługa klienta, przyjmowanie dostaw towarów, eksponowanie towaru na regałach, obsługa kasy i terminału płatniczego, dbanie o czystość i estetykę sprzedaży
      StPr/19/0357

      analizowanie potrzeb kursantów na rynku szkoleniowym oraz prezentowanie ofert firmy, prowadzenie dokumentacji związanej z ofertami, indywidualne doradztwo klienta, dobór w przygotowaniu odpowiedniej o
      StPr/19/0365

      sprzedaż wyrobów cukierniczych, lodów, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o czystość stanowiska pracy, kontrola jakości towarów
      StPr/19/0358