Magazynier (refundacja części kosztów zatrudnienia dla osób do 30 roku życia)

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: przyjmowanie towaru do magazynu po sprawdzeniu pod względem ilościowym i jakościowym, rozmieszczanie i układanie towaru w magazynie, wydawanie towaru z magazynu na podstawie dokumentacji magazynowej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 01.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera
    • komunikatywność
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe
        • uprawnienia na wózki widłowe
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: mile widziana praca w handlu, mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie - doświadczenie w pracy z użyciem zdalnego magazyniera, znajomość podstawy obsługi komputera, znajomość procedur i mile w
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: kontakt przez PUP
          Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
          Adres: Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
          Osoba do kontaktu: Grzegorz Lichoń
          Numer telefonu: 183536307 w. 110
          E-mail: glichon@pup.gorlice.pl
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: skierowanie, CV
          przekazania dokumentów:
          Prowadzenie samochodu do 3,5 tony. Praca na tereinie kraju
          StPr/19/0372
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          demontaż starej stolarki okiennej i drzwiowej, montaż nowych okien i drzwi. Praca na terenie powiatu gorlickiego i jasielskiego.
          StPr/19/0374

          montaż konstrukcji stalowo - szklanych. Praca na terenie całego kraju
          StPr/19/0375

          Prace związane z robotami budowlanymi - układanie kostki brukowej. Praca na terenie powiatu gorlickiego.
          StPr/19/0377

          Obsługa traktora z przyczepą dwuosiową. Praca na terenie powiatu gorlickiego.
          StPr/19/0378

          zapoznanie się z surowcami potrzebnymi do produkcji, zapoznanie się ze stanowiskami i urządzeniami w cukierni, przygotowanie surowców, zarabiania ciast, przygotowanie mas do przekładania ciastek, babe
          StPr/19/0355
          wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

          dbanie o porządek w sklepie, 0obsługa klientów, dbanie o odpowiednią ekspozycje towarów w sklepie, udzielanie informacji o towarach w sklepie, przygotowanie produktu do sprzedaży
          StPr/19/0356

          sprzedaż produktów, obsługa klienta, przyjmowanie dostaw towarów, eksponowanie towaru na regałach, obsługa kasy i terminału płatniczego, dbanie o czystość i estetykę sprzedaży
          StPr/19/0357

          analizowanie potrzeb kursantów na rynku szkoleniowym oraz prezentowanie ofert firmy, prowadzenie dokumentacji związanej z ofertami, indywidualne doradztwo klienta, dobór w przygotowaniu odpowiedniej o
          StPr/19/0365

          sprzedaż wyrobów cukierniczych, lodów, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o czystość stanowiska pracy, kontrola jakości towarów
          StPr/19/0358