geodeta

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: bieżące zadania z zakresu geodezji i geoinformatyki powierzone pracownikowi
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Katarzyna Przybyłowicz
    Numer telefonu: 183536307 w. 102
    E-mail: kprzybylowicz@pup.gorlice.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie + CV
    przekazania dokumentów:
    wg wnoisku
    StPr/19/0119
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    wg wniosku
    StPr/19/0120

    przygotowanie projektów instalacji i sieci elektroenergetycznych niskiego i średniego napięcia
    StPr/19/0121
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    układanie towaru w magazynie, rozwożenie towaru po sklepach samochodem dostawczym do 3,5 tony. Praca w Gorlicach oraz na terenie małopolski i podkarpacia
    StPr/19/0123
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    pieczenie wafli, smarowanie wafli, gotowanie mas, pakowanie, krojenie
    StPr/19/0124

    opracowanie i przedstawienie klientowi ofert ubezpieczenia; przyjmowanie od klientów wniosków o ubezpieczenie; obliczanie i ustalanie wysokości składek dla otrzymanych i przyjętych wniosków; zawierani
    StPr/19/0095

    przygotowywanie surowców do produkcji wyrobów spożywczych; prowadzenie procesów produkcji pólproduktów i wyrobów gotowych z zastosowaniem maszyn i urządzeń; nadzorowanie zmian fizykochemicznych i biol
    StPr/19/0096

    obsługa klienta, wydawanie towaru wg faktur lub wz, przyjmowanie towaru na sale sprzedażową, metkowanie towaru, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, obsługa kasy fiskalnej
    StPr/19/0099

    przyjmowanie pojazdów samochodowych do naprawy. Diagnozowanie i usuwanie usterek. Wymiana ogumienia w samochodach oraz bieżące serwisowanie pojazdów
    StPr/19/0100

    obsługa klienta, przyjmowanie zamówień, utrzymanie pożądku w sali oraz na stanowisku pracy, wydawanie posiłków, obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej
    StPr/19/0103