Mechanik samochodów ciężarowych

Miejsce pracy: 11 Listopada 38, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: naprawa samochodów ciężarowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    • zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: mechanik samochodowy
      Zawód:
      • Mechanik samochodów ciężarowych
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe - nie kierunkowe, mile widziane zasadnicze zawodowe o kierunku- mechanik samochodowy. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Umiejętność naprawy samochodów ciężarowych
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Usługi Transportowe; Stanisław Masztafiak
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: 38-300 Ropica Polska 470, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Stanisław Masztafiak
        Numer telefonu: 502 597 782
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Skierowanie +CV
        Przyjmowanie wniosków i ich rejestracja, przygotowywanie pism do wysyłki, ewidencjonowanie dokumentów zgodnie z instrukcją kancelaryjną, pozwoleniem na użytkowanie i innych w programie komputerowym PI
        StPr/19/0014
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        ewidencjonowanie danych w systemach komputerowych, archiwizacja dokumentów wytworzonych w komurce, pozostałe czynności biurowe - pisanie pism, obsługa urządzeń biurowych
        StPr/19/0011

        sprzedaż, wystawianie faktur, obsługa klienta, dowóz towaru do klienta
        StPr/19/0012
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        przyjmowanie towaru do magazynu po sprawdzeniu pod względem ilościowym i jakościowym, rozmieszczanie i układanie towaru w magazynie, wydawanie towaru z magazynu na podstawie dokumentacji magazynowej
        StPr/19/0009

        Przygotowanie pism, interpelacji, zapytań i oświadczeń poselskich, umawianie spotkań na dyżurach poselskich i prowadzenie spraw, przygotowanie tematów do pytań w sprawach bieżących oraz informacji bi
        StPr/19/0010

        Gotowanie - dania proste, kuchnia polska.
        3/1/2019
        wynagrodzenie od do 2 250 PLN

        - udział w przygotowaniu inwestycji, w tym dokumentów niezbędnych do uzyskania decyzji administracyjnych, opinii, uzgodnień, - nadzorowanie realizacji inwestycji, harmonogramu i postępu prac w oparciu
        StPr/18/1394
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        StPr/18/1395

        asysta przy zabiegach stomatologicznych
        StPr/18/1390
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        naprawa samochodów ciężarowych
        StPr/18/1381