Sprzedawca

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: zajmowanie się działem nabiałowym w sklepie spożywczym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 18.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Zawód:
    • Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 2)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: staż: 2 lata w sklepie spożywczym samodzielne zamawianie towaru
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Przybyłowicz
      Numer telefonu: 183536307 w. 109
      E-mail: kprzybylowicz@pup.gorlice.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      dobór sciernic, szlifowanie i czyszczenie elementów, montowanie elementów, wiercenie otworów w drewnie
      StPr/18/1364
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      obsługa klientów, dostarczanie pizzy na adres klienta. Praca na terenie miasta Gorlice
      StPr/18/1360
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      opracowanie dokumentacji projektowej na podstawie wytycznych inwestora
      StPr/18/1361
      wynagrodzenie od 2 300 - 4 000 PLN

      wykonywanie prac serwisowych, wymiany opon
      StPr/18/1355
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      zajmowanie się działem nabiałowym w sklepie spożywczym
      StPr/18/1337

      Wspieranie klienta w wyborze optymalnego dla niego rozwiązania, ustalanie analizowanie potrzeb klienta, nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałej i opartej na zaufaniu relacji z klientami, przygotowywa
      StPr/18/1329

      nadzór technologii produkcyijnych
      StPr/18/1324
      wynagrodzenie od 2 100 - 2 500 PLN

      obsługa kamery, kontakt z klientami
      StPr/18/1174