Technolog prac wykończeniowych

Miejsce pracy: Dukielska, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: malowanie, szpachlowanie, zabudowa gipsowo-kartonowa, ogólne prace budowlane, tynki dekoracyjne. Praca w Gorlicach oraz teren woj. małopolskiego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.11.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • prace budowlane wykończeniowe
      Wymagania pożądane
      • prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Znajomość prac budowlanych
        Pracodawca: F.P.H.U. ARPI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Dukielska 83/m, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Łukasz Piecuch
        Numer telefonu: 507-160-935
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie + CV
        przekazania dokumentów:
        Termin: od poniedziałku do piątku , Godziny : godziny pracy
        sortowanie surowców wtórnych
        StPr/18/1292
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        załadunek i rozładunek towaru, obsługa maszyn do barwienia farb, doradztwo sprzedażowe
        StPr/18/1294

        zapoznanie się z asortymentem, zasadami przechowywania towaru, producentami obowiązującymi na magazynie, przyjmowanie towaru i jego składowanie na magazynie
        StPr/18/1299
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        sortowanie odzieży używanej według rodzaju
        StPr/18/1285

        przewóz towarów na terenie Polski i Niemiec
        StPr/18/1274
        wynagrodzenie od 4 000 - 6 000 PLN

        Pomoc w przygotowywaniu i wydawaniu posiłków.
        104/11/2018
        wynagrodzenie od do 2 100 PLN

        Sporządzanie i wydawanie posiłków.
        103/11/2018

        Przyjmowanie i realizacja zamówień klienta.
        102/11/2018

        Pomoc w barze (kuchnia domowa) i jazda samochodem.
        101/11/2018

        wykonywanie manicure żelowego, pedicure, przedłużanie rzęs, wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz
        StPr/18/1264